Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak nagyonszarul...

Mit csináljak nagyonszarul vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon magas a lázam fáj a torkom itt sírok ügyeleten nem kerültünk sorra. Szerintem meg fogok halni mit csináljak még nagyon fiatal vagyok ma éjfélkor leszek 15 segítsetek

#holnapszülinapom
2018. márc. 3. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél be láz és fájdalomcsillapítót, a bokáidra, csuklóidra hideg borogatás, gyakorizás helyett be az ágyba és aludj.

Meghalni nem fogsz, hiszen annyi erőd azért van, hogy a neten lógj.

2018. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább maradtatok volna a házatokba , sok limonádé tea narancs segít -
2018. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs otthon forró tea, méz? Vagy menta? Bújjál be az ágyba, tegyél magadra több takarót és idd meg jó forrón a teát. Aztán izzad ki. Legyen sok papírzsepid is. Vegyen valaki a családból a patikában köptetőt (jó a kakukkfüves) Rubophent. Ezeket vedd be. Ha nagyon fáj a torkod, jó a Dorithricin is. Egyik se drága és recept nélkül kapható.
2018. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és a legfontosabb: ez valami más kórság, én be vagyok oltva influenza ellen, mégis elkaptam. De már jól vagyok.
2018. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Influenzával inkább otthon maradtál volna, azzal felesleges ügyeleten órákig várni. Lázcsillapítás, torokfájásra sós vizes gargalizálás és ágynyugalom, meleg tea, húsleves. Hétfőn háziorvos majd megnézi a torkod és ha kell felír gyógyszert.
2018. márc. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!