Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Problémás számomra a nagy...

Problémás számomra a nagy wczés az újabb fajta perem nélküli wc-kbe, más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy az új házban ahova költöztünk nem a régi fajta peremes wc van, hanem az új, ahol ami kijön rögtön a vízbe kerül. Folyton felfröccsenik a víz, hangja van, ahogy leér, nagyon kellemetlen ez számomra.A múltkor megágyaztam a cuccnak, hogy ne csobbanjon, de akkor meg eldugul a wc... Másnak is van ezzel problémája vagy csak én szerencsétlenkedek vele ennyit? Tényleg nagyon zavar...

2018. márc. 5. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

dex.hu/x.php?id=inxdvny&url=https%3A%2F%2Fdivany.hu%2Flajfhekk%2F2018%2F03%2F04%2Fwc_toalett_enido_lajfhekk%2F

én is utálom dobnám ki a francba az ilyet

2018. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

na újra


[link]

2018. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Olyan ciki volt, azt hittem, csak engem zavar, a világból ki tudnék futni tőle...

2018. márc. 5. 13:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem régi meg új wc.

Hanem másféle típus.

Anyósoméknak 30 éves a háza, ilyen vécé van benne. Valóban baromi idegesítő. Én mindig teszek bele pár papírt, sosem dugult még el.


Vagy cseréltessétek ki a vécécsészét. Hoszzútávon az a legjobb.

2018. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alain Delon ***** válasza:
45%
Én még ilyet nem igen használtam, de szerintem megoldás lehet, hogy mikor érzed, hogy jön ki, kezdj el öblíteni és nem az álló vízben fog pluccsanni, hanem rögtön viszi le a vízáramlat.
2018. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
akk meg a Niagara fogja elkapni a seggét, punciját
2018. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Perem nélküli WC? De miért kell a piszoárba beleszarni ?
2018. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
xd szerintem ő arra a kis medencére érti a peremet, a perem nélküli az más az viszont egy kiváló találmány persze csak ha medencés kialakítású
2018. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!