Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon aggodom. Volt mar...

Nagyon aggodom. Volt mar valakinek hasonló tapaaztalata?

Figyelt kérdés

Voltam ma rheumatologian, mivel egy csomo van a honaljamban. Azt mondta a doki, h ne aggodjak ez nem rak, de ezt irta a papirra. Volt mar vkinek hasonlo?


[link]



2018. márc. 6. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha azt mondta, hogy ne aggódj! Bízz benne, csináld, amit mond, és nem lesz semmi baj! Tudja, mit beszél, ért hozzá!
2018. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár hónapja volt egy csomó a hónaljamban. Mivel 1 hét alatt sem múlt el, elmentem az általános sebészetre (picit félve). Kiderült, hogy csak egy egyszerű szőrtüsző gyulladás. Ekkor megnyugodtam. :)
2018. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha pici lenne en se aggodnek. De ez hatalmas... bor alatt. Nem faj mondjuk... azt mondta a rheumatologus foorvos, h ha rosszindulatu lenne akkor kotott lenne , es a nyirokcsomoknak semmi baja azok jol elvalaszthatok tole.
2018. márc. 6. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én úgy értelmezem, hogy neked megnyugtatásul mondta, hogy nem rák, mert látta, hogy ettől félsz, és lefordította a diagnózist, valamint javasolt egy ultrahangot, hogy biztos legyen.


De hogy konkretan a kerdesedre is valaszoljak, nekem és anyukámnak is van csomója, amire a doki azt mondta, hogy nem rák. Az enyém is nagyon jól mozgatható, és nagyon kemény, a jobb alkarom közepén van, mélyen a bőr alatt ül, így csak tapintható, és alapjáraton nem fájdalmas, csak, ha sokáig piszkálom. Édesanyámnak van a hónaljától 10 cm-vel lejjebb egy csomo, amire azt mondták neki, hogy zsír- vagy izomcsomó, így további teendő nincs vele.


Ezzel csak proballak megnyugtatni, hogy nem minden csomo jelent rosszat, és jól tetted, hogy orvosnak megmutattad.

2018. márc. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!