Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ülök a WC-n és nem jön semmi...

Ülök a WC-n és nem jön semmi mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos elég ritkán járok nagy wc-re egyszerűen nem kell vagy ritkán vettem be régebben szűz teát volt amikor meghajtott és jött de nem merek mert dolgozom és azt nem lehet kiszámítani annyira hirtelen jön ben meg pont középen van a mosdó amikor pisilek at is mindenki hajja lehet hogy éppen a buszon jön rám nem merek, néha meleg kávé is meghajt ittam egyet de eddig még semmi ( ritkán van h sikerül egy nagyobb adagot termelni és egyszerűen még nem jöttem rá h mitől mert semmi extrát nem ettem ) a péksütiket, kenyereket próbálom kerülni inkább teljes kiürlésüt 1L vizet szoktam meginni 8től 4ig és tudom h 3L-t kéne itthon próbálok többet inni és azt a 2L-t 1,5-t még bepótolni mert ha iszok félóránként v 20 percenként járok wc-re és munkában et nem tehetem meg ugyanis csapatban dolgozunk és ha én megállok mindenki áll változó mikor van szünet ... itthon meg többen lakunk és reggel is örülök ha pisilni eljutok reggel nincs egy megszokott idő amkor eltudok menni amikor leülök a wc-re biztos h valaki benyit ( persze bezárom ) de általában nagyanyám az aki tök m1 mikor ülnék le állandóan benyit -.- mindegy és sajnos e miatt a rendszertelen étkezés miatt van ez szerintem h nem tudok 3 óránként enni próbálnék rendszeresen és egészuségesen élni de van amikor tényleg csak annnyi időm van h egy péksütik bekapok és nem tesz jót nekem

a fenekemem van egy kis " valami " amire én reparont kenek mert én külső aranyérnek gondolom de az útóbbi napokban már teljesen arra gondolok h valami bél csavarodás vagy én már nem is tudom mi lehet mert ülök a wc-n és nem jön semmi próbálok itthon elmenni h ne munkába jöjjön rám de még a teát se merem inni mert attól meg olyan hireteln jön és nem tudom vissza se tartani ... na és van hogy ülk és azt érzem hogy valamitől nem tud kijönni olyan is van h csak picike bogyókba jön ki ( ez gondolom a víz hiány ) de tényleg van amikor arra gondolok h valami ott van belül amitől " nem tud kijönni " vagy egysezrűen nem tudom miért nem jön ha megiszom a teát vagy van amikor a kávé ( útobbi nem mindig ) meghajt de magától kb soha nem érzem h kell vagy nagyon ritkán persze melóba és hazáig tartogatrom és ilyenkor nagyon rossz a közérzetem mert félek h nem bírom ki itthon meg hiába ülök le ... nyomnám és semmi ( ilyenkor érzem azt a valamit amit reparon kenőccsel kenegetek és én külső aranyérre gondolok ) de sajnos a végbél nyilásomat nem is látom tőle nem fáj se lent se a hasam soha szóval nem tudom már mire gondoljak tudom menjek orvoshoz mennem kell tudom fontos az egészség egy fiatal orvosom van annyira cikinek érzem mutogatni neki a valagam


2018. márc. 12. 17:53
 1/3 A kérdező kommentje:

tükrözéstől annyira félek h azt elmondani nem tudom...

van amikor teljesen jó szélkeltem is van rendes hosszú van amikor meg csak bogyós vagy ilyen nagyobb kör alakú sok bogyóból csomó ( nem hosszúkás )

2018. márc. 12. 17:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Köszönjük a széklet beszámolót, mindenki lelkiekben gazdagabb lett, menj orvoshoz ha zavar én nem csinálok belőle gondot van amikor hetente 1x kabelozok maskor meg naponta 3x deh. ennyit irjak a kábelozásról XD kisregényt kiadhatnál "én és a kiszámíthatatlan székletem"
2018. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem a kiszámíthatalna széklettel van konkrétan a bajon hanem az h küldő aranyérrel párosúl szeintem és eddig nem is volt vele bajom bekentem és nem is fáj csak most kicsit megilyedtem h ültem a wn-n oda nyúltam éreztem h ott van de mégsem jött ki pedig nyomtam jó nagyon viccesen hangzik nem jó kedvemből írok hanem el vagyok keseredve.. nem tudom te mit szólnál ilyen esetben könnyű máson viccelődni nem beszámoló volt hanem gondoltam hátha valaki értelmes válaszoló magára ismer legalább is hasonló volt neki is .... na és az a lényeg h van ott egy babszemnyi valami amit én gondolok külső aranyérnek és lehet h belül is van valami sokat olvatam polipról vastagbél rákról hasnyál mirigyről meg ezekről és félek is meg ettől h ültem és nem jött semmi ... van mikor még a szellentés is nehezen nagyon vicces lehet de nekem nem ez ... sokat eszem gabona félét zabpelyhet tojást brokkolit igaz h húst nem de halat igen gyümölcsöket mert diétázom néha becsúszik 1-2 péksüti amikor csak 10p szünet van és vmit bekapok
2018. márc. 12. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!