Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap este óta hányok, egy...

Tegnap este óta hányok, egy ideje már csak vizet. Ez mitől van, mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Tegnap késő délután folyamatosan erősödő hányingerem volt, míg el nem kezdtem hányni. Első alkalommal hosszú ideig hánytam és ilyen darabos volt, szerintem ennivalót hánytam ki. Aztán második alkalommal jóval kevesebb darabka volt benne, csak vizet ittam utána, meg ilyen vízben elkevert gyógyszer(port) és egy kevés teát. Nem akar megszűnni és hiába jelentkezik a hányás nagyobb időközönként, akkor is kihányom a vizet, amit ittam. Akkor mit csináljak? Egyszerűen nem tudok 5 percenként csak 1-2 korty vizet inni. Megpróbálkoztam vele, de akkor is csak kijött. Most megint érzem, hogy fogok. Amúgy lázam is van.

2018. márc. 13. 04:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Doki! Vírus lehet ez
2018. márc. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ma megyek ha tudok.
2018. márc. 13. 06:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha elmenni nem tudsz hozzá, hívd fel. ha hosszabb távon nem marad bent semmi, akkor infúzió ajánlott a kiszáradás ellen
2018. márc. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kb olyan 2 óráig tudom visszatartani.
2018. márc. 13. 06:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj be az ügyeletre.
2018. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elmúlt a hányás, szóval ezzel hála égnek már nincs problémám. Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2018. márc. 13. 19:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Férjem volt rotavírusos pár éve. Hányás-hasmenés egyszerre...Neki azt mondta a doki,hogy 10 percenként 1 korty víz. Ha benn marad, 10 perc múlva ismét egy korty. Kaja legalább 1-2 napig semmi. Szó szerint. 3. naptól kis ropi, pirítós.

Tudom,hogy rossz,kislányommal egy hetet voltam most kórházban...rota vagy calici volt.

2018. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!