Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bélféreg lehetett?

Bélféreg lehetett?

Figyelt kérdés
Elég érdekes a problémám. Van egy emlékem hogy kisgyerekként fürdés közben kihúztam a végbelemből egy hosszú cérnánál vastagabb valamit, az a kép is megvan ahogy kidobtam a kukába. Ez minimum 10 éve lehetett. Mostanában valahogy eszembe jutott és nem hagy nyugodni a gondolat hogy talán férges voltam. Feltéve ha ez egyáltalán egy emlék és nem egy álom volt, mert oké hogy a gyerekek elég hülyék tudnak lenni, de hogy lehet hogy egy ilyen dolog után nem emlékszem hogy pontosan mi történt?! De tegyük fel hogy megtörtént, és nem lett kezelve a probléma, lehetséges hogy azóta is van bennem valami, ami tüneteket nem produkál?
2018. márc. 17. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy féreg volt és az is lehetséges, hogy férges vagy. De a történetedről eszembe jutott, hogy testvérem kiskorában cérnát meg hasonlókat evett, és lógott a végbeléből a cérna, azon meg himbálózott a barna mackó. Végül anyu húzta ki belőle, mert magától a cérna csak lógott, de nem bírt kicsúszni. Ha mozgott amit kiszedtél, féreg volt, amúgy lehet te is cérnazabáló voltál.
2018. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Arra nem emlékszem hogy mozgott volna...
2018. márc. 17. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!