Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha szeretnék gyomormosást,...

Ha szeretnék gyomormosást, hogy működik ez a dolog?

Figyelt kérdés
Nem tudom mitől lehet ez pontosan de az elmúlt 2-3 hónapban nagyjából folyamatosan van valami bajom ..azzal tisztában vagyok, hogy nem élek egészségesen de nálam jóval egészségtelenebb embereket is ismerek akik látszólag sokkal jobban vannak! Rengetegszer vagyok fáradt, gyenge, 2 hónap alatt 3szor voltam lázas. Többször volt hasmenésem, hasfájásom, de a székletes sosem egészséges... hüvelyi problémáim is folyton vannak... egyszerűen olyan, mintha az egész testemben valami nagyon rossz lenne. Dohányzom, ami tudom nem tesz jót meg az alkoholfogyasztás sem, bár azt most csökkentem mert az egyértelműen borzasztó dolgokat tesz a szervezetemmel..gondolkodtam gluténérzékenységen is már meg mindenen... valahol olvastam, hogy a gyomormosás segíthet.. hogy lehet elmenni ilyenre, vagy mit ajánlotok?? megőrülök, hogy folyamatosan beteg vagyok! :(

2018. ápr. 2. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne a gyomormosáson gondolkozzál, hanem látogasd meg a háziorvost, és mond el panaszodat őneki.
2018. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az nem magyarázat, hogy mások sokkal egészségtelenebbül élnek. Miért gondolod, hogy ezt te is megteheted? Nem vagyunk egyformák, 1. téged valószínű gyengébb fából faragtak. 2. Ha már ártasz magadnak a dohányzással és itallal akkor vedd a fáradságot és legalább járj el valahova tornászni, vagy futni, vagy akármit, hogy a mérleg másik oldalára is kerüljön valami.

Meg kéne nézni azt is hogyan élsz, mennyit pihensz? Miket eszel?

Ezek mind olyan szempontok, hogy amennyiben nem értesz hozzá vagy nem törődsz vele rengeteg bajt okozhatnak. A fáradtság általános tünet, szinte minden betegség azzal kezdődik, hogy levert, fáradt vagyok.

A megoldás: háziorvos, utána meg szakorvos; lehet, hogy több helyre is el kell menni mire rájönnek mi bajod.

Te azt gondoltad, hogy elmész és rendelsz magadnak egy gyomormosást, mint a bisztróban egy ebédet? Ez nem így működik

2018. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!