Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normális, hogy nálam a megfázá...

Normális, hogy nálam a megfázásos betegségek több mint 1 hétig is eltarthatnak?

Figyelt kérdés
Általában a 2-4. nap a legrosszabbak, utána már kevésbé ömlik a takony az orromból és a hidegrázás is elmúlik, viszont jön a borzalmas köhögés, meg eldugult orr. Ha jól tudom, ez azt jelzi, hogy az eredetileg vírusos betegséget bakteriális felülfertőzés követi. Na nekem ez mindig bejön, még ha itthon vagyok végig és pihenek, akkor is.
2018. ápr. 23. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert gyenge az immun rendszered.

A leginkább ott van a baj hogy mindenre szedik az emberek a gyógyszert és a szervezet védekező képessége teljesen vissza fejlődik. Persze ezt nem ismerik el, főleg a nők .

De mentség legyen, reggeltől estig ezt lehet látni hallani mindenhol.

Mindenre, mindig gyógyszert reklámoznak.

2018. ápr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én semmilyen gyógyszert nem szedek, még a megfázás alatt sem szedek be semmit. Ha belázasodok, vagy megfájdul a fejem az orrfújástól, beveszek egy aszpirint, de ennyi. Az immunrendszeremet sem mondanám gyengének.
2018. ápr. 23. 09:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Mostanában nálam is így van, sőt minden hónapban van egy hét, mikor beteg vagyok már szeptember óta. Nekem csak 1000 mg-os C-vitamint ajánlott az orvosom, hogy azzal erősítsem az immunrendszerem, de ha azt abbahagyom, akkor szintén egyből megbetegszem.
2018. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes én nem vagyok beteges, legutóbb tavaly nyáron volt "rendes" lázas, hányós betegségem, azelőtt meg már a fene tudja de a megfázás nálam is sokáig eltart, pár napig orrfolyás, aztán berekedés, aztán jön a köhögés amit lándzsás útifű sziruppal le tudok csökkenteni pár napra.
2018. ápr. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!