Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi okozhatja az hogy a nagyon...

Mi okozhatja az hogy a nagyon kevés alkoholtól is hányingerem van de nem leszek tőle részeg?

Figyelt kérdés
A 2017-es es év 2. felében ittam 3 alkalommal kb 1 dl bor mennyiségű alkoholt, és utána pár órával hányingerem lett mind a három alkalommal. Azelőtt is néha ittam ilyen mennyiséget maximum de akkor nem lettem utána rosszul. Meg mostanában gyengébb az étvágyam, sárga a szájpadlásom, és fognyomok vannak a nyelvemen. 19/L
2018. ápr. 29. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Van, aki egyszerűen nem bírja az alkoholt. A megoldás: nem kell inni. Vagy nagyon silány minőségű alkoholt ittál.
2018. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!