Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek, hogy otthon ne...

Mit tegyek, hogy otthon ne kapjuk el egymástól a hasmenéses betegségeket? Mit csináljak iszonyú görcsök esetén? Nem tudok aludni.

Figyelt kérdés

Anyám és tesóm kezdte egy hete vasárnap. Apám az egész keddet és szerdát végig a wc-n töltötte, óránként.

Már tegnap óta fáhdogált a hasam, lázas is voltam. Egész délelőtt feküdtem, mert annyira rosszul voltam. Ma délben megkezdődött a hasmenés és az iszonyú görcsök.

Egy kevés almabefőttet és két pohár vuzet tudtam magamba erőltetni.

De így is rosszul vagyok, nyilván nem ettem semmit, ezéet nincs hasmenés, de nagyon fáj a hasam.

Másnak is van ilyrn torokfàjós, hasmenéses vírusa? Hogy gyógyult meg?


2018. máj. 11. 23:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérlek, elmondhatalanul görcsölök, felkellni nem bírok.
2018. máj. 11. 23:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Almabefőtt nem biztos,hogy hasmenéskor,éhgyomorra jó ötlet volt..


Sok folyadék(mézes tea pl ha fáj a torkod),keksz,főtt krumpli,no-spa görcsökre és lázcsillapítás mást nem tudsz tenni. De ha nem iszol eleget és nem eszel mégjobban legyengül a szervezeted és nehezebben gyűri le a vírust/bacit.


Az ilyen ellen védekezni nem nagyon lehet,családokban így mennek ezek a dolgok

2018. máj. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem almabefőtt volt, illetve frissen megfőzött alma, puhára, meg annak a leve.


Kicsit jobban vagyok.


Akkor ez ellen nem lehet védekezni, főleg, hogy anyám főz. Hetente elkapunk valamit, lisgyerekek között dolgozik.


Most is taknyosan főzött, meg zsebkendőt fújt a kaja felett, kezet se gyakran mos.

2018. máj. 12. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Még mindig:

Egyetemista létedre főzz magadra vagy költözz el albérletbe ha ennyire nem tetszik valami, nem vagy már gyerek... Miért teszed fel állandóan ezt a kérdést, mi újat vársz 40+ darab után?

2018. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!