Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kijött ma megint az ajakherpes...

Kijött ma megint az ajakherpeszem, bekentem Telviran-nal, meddig kell a krémet rajta tartani?

Figyelt kérdés
Már kb. egy 3órája már hogy bekentem vele a herpeszt. Viszont már kezdek éhes lenni illetve cigizni is akarok már, így hogy a krém rajta van nem tudok enni, tegnap próbáltam de eléggé lentvan a herpesz az ajkam felett ezért az ajkam és az orrom alatt végig be van kenve. Cigizni még tudnék is de nem tudom hogy így lehet-e egyáltalan. Szóval így mindent összegezve meddig kell a krémet a herpesz helyén tartani, illetve dohányozni lehet-e mellete?

2018. máj. 12. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szedjél lizint! A lizin nagy segítséget jelent a herpesz vírus (herpes simplex), illetve a náthakiütés (herpes labiális) visszaszorításában. Ez az esszenciális aminosav szükséges néhány létfontosságú fehérje szintéziséhez. Elengedhetetlen a növekedéshez, a szövetek regenerálódásához, gyógyulásához, valamint ellenanyagok, hormonok és enzimek képződéséhez. A lizinek immunrendszert erősítő és vírusellenes hatását is igazolták. A lizin megfelelő adagban „herpesz stop” hatású, azaz abban a fázisban állítja meg a betegség kifejlődését, amikor elkezdjük a szedését. 1-2 g Lizin bevételével az égető érzés perceken belül elmúlik, s egy 2-3 napos kúra napi 6-9 g Lizin bevételével megakadályozza a herpesz tüneteinek megjelenését. [link]
2018. máj. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amugy nekem amikor herpeszem van, 0-24ben rajta van a Telviran es akkor tok hamar elmulik, sot ki se feljlodik teljesen.

Amikor eszek pl. akkor letorlom, aztan amint vegeztem, ujraapplikalom.

Mindig jo vastagon.

Nem szep latvany, de inkabb ez, mint a csunya herpesz.

2018. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!