Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintem HIV fertőzött...

Szerintem HIV fertőzött lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok. Január 6.-án volt egy 10 másodperces védekezés nélküli vaginális közösülés egy 16 éves lánnyal. A lány elmondása szerint rajtam kívül még 2 sráccal volt még, abból az egyikkel 1 éves kapcsolatban volt, és a srác szűz volt előtte, a másikkal csak egyszer szexelt, hogy óvszerrel vagy anélkül, azt nem tudom. Haverjaim és osztálytársaim mondták, hogy a csaj egy oltári nagy rbanc, fűvel fával összefekszik. Amikor ezt közöltem a csajjal, hogy ilyeneket mesélnek róla, akkor felkapta a cukrot és lecseszett, hogy miért hiszek el minden hülyeséget. Azóta 4 és fél hónap telt el. Időnként kelések jönnek a karomon, felszaporodtak a meleg kiütések és fáradtabb vagyok a kelleténél (Naponta 8-10 órákat ülök a gép előtt). Márciusban volt egy mandulaműtétem és ugye műtét előtt van a szokásos vérvétel meg minden vizsgálat. Nos, minden vizsgálat rendben volt, nem találtak semmit. Neten összeolvastam mindent, hogy a vérvétel nem mutat ki semmit és ettől csak még jobban megijedtem plusz olyat is olvastam, hogy mindenki aki védekezés nélkül szexel egy lánnyal, akkor nagy eséllyel HIV fertőzött lesz.

Már felkészültem a halálra is, HIV gyógyszereket nézek már a neten, Dr. Szlávik János összes elérhetőségét lementettem már a telefonomra.

Tudom, tudom szűrésre kell menni, de félek elmenni, mert tuti pozitív lesz az eredmény..

Valaki segítsen kérem.



2018. máj. 26. 12:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Menj el szűrésre és pszichológushoz IS!
2018. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
99%, hogy nem vagy. Ha nem tudsz megnyugodni, nincs más megoldás, mint elmenni szűrésre, vagy a lanyt elküldeni, de az nagyon csúnya megoldás
2018. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy vagy HIV fertőzött xDDD Egek. Ha már lefeküdt veled a lány, miért nem neki hiszel? A HIV nem általános iskolások rétegeiben terjed, inkább lecsúszott drogosokat veszélyezteti a betegség. Ha ennyire félsz a szextől, inkább ne csináld.
2018. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze magad, ember, nem lenne egyszerűbb elmenni a szűrésre, ahelyett, hogy ennyi energiát fecsérelnél arra, hogy a neten olvasottak alapján diagnosztizálod magad? Ha még annyira biztos vagy benne, hogy pozitív lesz az eredmény, akkor meg nem mindegy? A felesleges stresszelés egy feltehetően kitalált betegségen előbb ki fog csinálni...
2018. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy hipochonder. Kb annyi esélyed vagy a HIV+ státusra, mint a lottó 5ösre. Amúgy akkor a csaj már rég az lenne, meg valamelyik korábbi pasija is.
2018. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoda, hogy fáradt vagy, ha egész nap a gép előtt ülsz.
2018. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy a lány HIV+. Neked akkor is minimális az esélyed, hogy elkaptad. Menj el szűrésre, mert addig amíg nem mész el, úgysem fogsz tudni megnyugodni.
2018. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
2018. máj. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Mégis, hogy segítsünk?

1. Menj el szűrésre.

2. Ha nem vagy erre képes, menj el pszichológushoz.

3. Ha erre se vagy képes, akkor mégis mit akarsz, hogy segítsünk?

Elég sokan leírták már, hogy nem sok az esély arra, hogy bármit kaptál volna, ennél többet nem várhatsz a Gyakori kérdések válaszolóitól.

2018. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Szép napot, nos nem veszítesz azzal semmit, ha elmész az kezelő orvoshoz, ha innen ezek a tünetek jellemzőek rád mostanában! Fejfájás, bőrkiütés, láz, fekély a nemi szerveken, fájdalom az ízületekben, éjjeli izzadás, torokfájás, hasmenés.

Tehát, ha ezek a tünetek jellemzőek rád, akkor megvan az esély, arra, hogy HIV + vagy. De aggodalomra semmi ok, manapság nagyon jó gyógyszerek vannak. Ha kezdetleges HIV + stádiumban vagy, akkor a vírus fertőzését le lehet csökkenteni a minimálisra. Ne várd meg, hogy átmenj az AIDS stádiumba, mert az már nagy eséllyel halál, egyenlőre azt tudom neked tanácsolni, hogy szerezz Immunerősítő szereket a gyógyszertárból, illetve menj el egy HIV tesztre. Ha pozitív lesz, akkor átvesz téged egy nemi betegségekkel foglalkozó orvos, majd felír neked valami gyógyszert. Ha HIV + vagy akkor is élhetsz normális életet, normális életkort. Illetve most egy kicsit hanyagolt a nemi életet addig, ameddig meg nem jön az eredményed (ha elmész a vizsgálatra). A későbbiekben pedig használj óvszert ha fertőzött vagy szólj a partnerednek, ha nem, akkor csak szimplán vigyázz az egészségedre.

2018. máj. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!