Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez normális? Veletek is ez van?

Ez normális? Veletek is ez van?

Figyelt kérdés
Mostanában minden nap alszom, hétközben is elálmosodok olyan kettő körül és kb másfél órát alszom. Ez kb 1 hete van így, előtte sosem volt ilyen. Ez mitől lehet? Talán a nyártól? TI IS ALSZOTOK? 17/l
2010. jún. 15. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a suli kiszipolyozta a vitamintartalékaidat.Egyél sok friss gyümölcsöt,nyers zöldséget,vagy valami multivitamint,ha zavar.De szerintem igen jó délután aludni egy órácskát!:)
2010. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyzser volt iylen, midnen délután aludni akartam, és kényszeríteni kellett magamat, hogy max scak 2 órát feküdjek...majd kb 2 hét múlva bedurrantak a nyirokcsomóim...fura volt, emrt előtte még osha nem volt iylen, ha én beteg vagyok, előtt pár órával jelentkezik scak rosszullét, és nem hetekkel előbb aluszékonyságban...jah, és a doki alig akarta elhinni, hogy nem voltma lázas, emrt azt mondta ijesztő volt a mandulám :)

De ha nem leszel beteg, simán lehet, hogy tényleg scak elfáradtál. Pihenj, mert a szervezeted nem hiába akar altatni! :) Szedj vitamint, de oylat keres amibe nincs sok B vitamin, ert attól éhes leszel és zabálni fogsz, a kilók meg felszaladnak :)

2010. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most jön ki a tavaszi fáradtság, ehhez hozzájön az drasztikus időjárás változás. Ennyi elég is. Egyél minél több zöldséget, gyümölcsöt, pótold a vitaminokat a szervezetedben, és igyekezz sokat pihenni. A nagyobbik lányom nap közben nem borul fel, de este 8-kor megy aludni, mert annyira álmos. 20 éves.
2010. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!