Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normális, hogy csomókban...

Normális, hogy csomókban hullik a hajam? 18/l

Figyelt kérdés

Szokott hullani, ez természetes. Àltalában nyár kezdetekor és õsszel, de ennyire még nem hullott. A pajzdmirigyem normális, nincsenek hormonzavaraim, gyulladásról nem tudok és a fogaim is rendben vannak.(megvizsgáltak) Az tény, hogy stresszelek, diagnosztizált súlyos depresszióm van és tisztában vagyok avval, hogy a gyógyszerek is okozhatnak hajhullást, de ennyire még nem hullott. 2 hete kezdõdött el, a hajam nem töredezik, csak pár hónappal ezelõtt nagyon korpás voltam, illetve hámlott a bõröm, de abbamaradt kezelés után.


Szóval most itt állok döbbenten a tükör elõtt és nem értem. Vitaminhiányom se lehet, mivel rengeteg zöldséget és gyümölcsöt megeszek és figyelek arra, hogy rengeteg májat és spenótot egyek, hogy meglegyen a vas is.


Nemrég volt egy balesetem, súlyos vérveszteségem volt (majdnem elvéreztem), de ennek már közel 2 éve...


Szóval nem értem... Mit javasoltok? Hova menjek? Milyen szakemberhez forduljak ilyen panasszal? Esetleg milyen kenceficét javasoltok?


Válaszokat elõre is köszönöm.



2018. jún. 10. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Első körben háziorvos, teljes vérkép. Abból lehet tovább menni. Azért én mérget nem vennék arra, hogy nincs vitaminhiányod, én is azt hittem, hogy változatosan táplálkozom, aztán a laborban kihoztak egy olyan vashiányt, hogy ihaj. Mindemellett még nagyon alacsony a magnézium és a b12 szintem is, és nekem nem csomókban hullik a hajam, hanem úgy "normálisan". Szóval irány a háziorvoshoz, és kérj beutalót a laborba!
2018. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekel hol tartasz jelenleg. Illetve lett e más panaszod? Kíváncsisagból a balesetben serült e fejed?
2018. aug. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!