Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lábgombára mi a leghatásosabb?

Lábgombára mi a leghatásosabb?

Figyelt kérdés

Sarkam gombás. Nem néz ki valami durvának,viszont ha megfürdök és felázik akkor tiszta lyukacsos lesz a Sarkam, akkor már nagyon durván néz ki, tizsta fehér lesz és úgy néz ki mint a magyar utak. Háziorvosnál voltam vele, ajánlott egy vény nélküli krémet. A neve telvirán, külsőleg. Na hát ebből 3 tubussal rákentem már. 1800 Forint egy tubussal és 2 gramm. Nem ér semmit. Egyébként is az van ráírva hogy herpesz ellen való. Nem értem miért ezt ajánlotta.


Szerintetek mivel lenne érdemesebb kenni. És mit tegyek hogy elősegítsem az eltűnését?


2018. jún. 10. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nekem ilyen bajom lenne, akkor jól kiáztatnám, ledörzsölném habkővel és teafaolajjal ecsetelném.
2018. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Canesten
2018. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Canesten.

Sokat legyél mezítláb.

Ha kell akkor pamut zokni és jól szellőző cipő.

A mostani cipődet is cseréld le vagy jó alaposan tisztítsd ki, mert könnyen visszafertőz.

Ha elmúlt, ecetes lábfürdő segít a megelőzésben.

2018. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Most bekentem canestennel.

A cipőmet napi 1-2 órában használom. Munkahelyi cipőm az munkavédelmi szandál.

Most beraktam egész hétvégére mind akét szett cipőt a fagyasztóládába. Ez szagtalanítja és elvileg megöli a baktériumokat is. Véleményetek róla?

Valamint elég büdös szokott lenni a lábam egy 8 órás műszak után. Főleg a jobb lábam amelyik gombás.

2018. jún. 10. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!