Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyakori kelések a bőrömön?

Gyakori kelések a bőrömön?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok és nagyon félek.. Időnként kelések jönnek ki rajtam fix helyeken. Például van egy ilyen fix hely az ujjamon és ott 2-3 hetente kijön egy kelés.. Ismerőseim szerint ez teljesen normális. De olvastam a neten hogy ez a HIV fertőzés velejáró tünete.. ez rémisztett meg nagyon.. fél éve volt egy 10-15 másodperces vaginális közösülsem. Lánynak előttem még 1 szexuális aktusa volt. Nem vagyok fáradt egész nap, nincs éjszakai izzadásom, nem vagyok lázas gyakran. Márciusban volt egy mandulaműtétem, ahol volt egy teljes képalkotó vérvétel, vizeletvétel és mindent normálisnak találtak, nem volt semmi gond. Nagyon félek hogy nehogy HIV legyen belőle.

2018. jún. 11. 12:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tesztre egyszerűen nem merek elmenni mert fixen pozitív eredményt mutatna.. Anyum energiáját már leszívtam hogy folyton mutogatom neki, hogy mik a tüneteim. Folyton keresem magamon a tüneteket. A fél évvel ezelőtti 10-15 másodperces szexen kívül előtte még egyáltalán nem volt szexuális partnerem... Szex után pár nappal kijöttek ilyen piros pöttyök a makkomon, de azóta elmúltak és 6 hónap után sincs semmi tünet... Igazából az sem biztos hogy a lány HIV fertőzött. Onnan gondolom ezt az egészet, hogy pár ismerősöm mesélte, hogy a lány egy nagy ribizli, fűvel fával összefekszik, persze a csajszi ezt cáfolta..
2018. jún. 11. 12:31
 2/15 A kérdező kommentje:
És csak a kelések miatt rettegek. 2-3 hetente kijön egy-egy kelés itt ott...
2018. jún. 11. 12:34
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem a teszttől leszel HIV pozitív. Menj el, és erősít vagy cáfol.


Ezer dolog lehet.

2018. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok. De olyan gyomorideggel és idegeskedéssel várnám az eredményt....
2018. jún. 11. 12:38
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom, felesleges esélyeket latolgatni, de megnyugtatás képpen, hány százalék esélyem van fertőződésre? 90-95?
2018. jún. 11. 12:40
 6/15 A kérdező kommentje:
Valaki járt már ilyen cipőben, hogy kb biztosra vette a fertőződést aztán kiderült hogy negatív?
2018. jún. 11. 12:42
 7/15 anonim ***** válasza:

Mire vársz? Ha mégis az, bár egyáltalán nem biztos, akkor csak húzod az időt. Minél előbb mész, annál jobban kezelhető. Olvasd ezt el:


[link]

2018. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék kiközösítés áldozatává válni, egészséges életet szeretnék élni, nem 600 fajta gyógyszeren élni
2018. jún. 11. 12:51
 9/15 anonim ***** válasza:

Csináltass tesztet, nem lesz tőle semmi bajod.

De szerintem nagyon kicsi az esély, hogy az lennél. Te is csak egy valakivel voltál és a lány is.

Persze matematikai esélye van. De gyakorlati eléggé kevés.

Egyébként meg ne a HIV miatt parázz. Menj el egy bőrgyógyászhoz és mutasd meg neki az ujjadat. Valószínűleg nem tud kitisztulni és ezért mindig visszajön.

Menj mielőbb orvoshoz, mert egyre rosszabb is lehet, aztán már lehet, hogy ki kell vágni sebészeten. Kezdetben akár még krém is segíthet.

2018. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A kelést az ujjamon összevissza nyomkodom meg kaparom. Lehet hogy ez a baj?
2018. jún. 11. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!