Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Értelmezné nekem valaki ezt...

Értelmezné nekem valaki ezt az ultrahang leletet?

Figyelt kérdés

[link]


Verkepem hibatlan, mellkas rontgen negativ, 1 honapos hasi uh negativ


Ha lehet az olyan valaszokat, hogy menj orvoshoz majd megmondja, meg mi ezt nem tudhatjuk stb. ne irjatok mar :)

Tippeket velemenyeket, javaslatokat, tapasztalatokat varok, hatha mar volt valakinek ilyen vagy ehhez hasonlo.

Koszonom szepen

28/f



2018. jún. 14. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden rendben, pajzsmirigy is, nyálmirigyek, nyirokcsomók is.


A méreteket azért szokás leírni, hogy látszódjon, hogy meg volt nézve.

Az utóbbi időben nem szoktam leírni a nyirokcsomóméreteket, csak betegségtudatot kelt. Reaktív nyirokcsomó: normális, a külvilág hatásaira reagáló nycs.


Radiológus

2018. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló. Koszonom az ertelmes, megnyugtato valaszat. Barcsak minden valaszolo ilyen lenne.

Van ezzel valami teemdom?

Vagy mi lehet az a "kulso hatas" amire regaltak?

Akkor ezek szerint aggodnivalom nincs a kesobbikben sem?

2018. jún. 14. 17:53
 3/5 A kérdező kommentje:

Illetve mitol van testszerte megnagyobbodva?

Nem csak 1 helyen

2018. jún. 14. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Normálisak a leírt méretek, nincsenek megnagyobbodva. Ilyenek mindenkinek vannak, kinek mekkorák, alkattól függően.


Amíg azt nem írják, hogy kórosan megnagyobbodott/patológiás nyirokcsomók a leírt régiókban, addig nincs gond.

2018. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen megegyszer a segitseget!
2018. jún. 14. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!