Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet attól bajom, hogy...

Lehet attól bajom, hogy napokig nem eszek?

Figyelt kérdés

Tegnap nem ettem semmit és szerintem ma sem fogok,mert nagyon hasmenésem van és közel 40 fokos lázam van és nem kívánok semmit.Iszok sok vizet,narancslevet.

Lehet bajom,hogy nem eszek napokig?:(



2018. jún. 16. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Narancslevet ne igyál hasmenésre, inkább fekete, vagy zöld teát. Sót is pótolni kell, sós ropit eszegethetnél, esetleg zsírmentes zöldséglevest, reszelt alma is jó ilyenkor.
2018. jún. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Ez valami vírusos nyavalya lehet, ami pár nap alatt át fog menni rajtad.


Egyébként tápanyag nélkül 3 hét, víz nélkül 3 nap, Oxigén nélkül 3 perc alatt állhat be a halál.


Van, hogy én sem eszem napokig, mert valamiért (minden egyéb tünet nélkül) egyszerűen nem éhezem meg. Eddig nem lett bajom tőle, pedig már vagy 20 éve így van ez nálam.


Valahol olvastam, hogy az ősember is úgy volt, hogy előfordult, napokig nem nagyon volt mit enni, és a szervezetük erre volt berendezkedve. Szerintem az evolúció meg annyira nem gyors, hogy a modern étkezési szokásokat 100 %-ban le tudta volna követni.


Bennem meg lehet, hogy maradt is valami az ősemberből... Ezt már mondták mások is, de teljesen más miatt: azért, mert ritkán borotválkozom, és nincsen facebookom. :)

2018. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Belehalsz...
2018. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem lesz semmi bajod, csak a folyadékot pótold.
2018. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok vizet, teát igyál, narancslét semmiképp. Sós ropit, esetleg megsózott pirítóst, sós vízben főtt krumplit+sárgarépát egyél. Ha jobban leszel, egy kis háztartási kekszet, almát, rizst is lehet, aztán majd jöhet egy kis csirke leves is. Mindig annyit egyél, amennyi jól esik. 2-3 nap alatt jobban kell lenned.
2018. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
vizet igyál csak, meg a sót pótold. pirítóssal, ropival
2018. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy csak a narancslevet kívánom
2018. jún. 16. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nemlátjátok hogy csak troll?!
2018. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ki troll?
2018. jún. 16. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!