Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A klíma miatt produkálhatom...

A klíma miatt produkálhatom ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

Mióta megy benn a klíma,azóta nincs olyan hónap,hogy ne lennék beteg.Fáj a torkom,begyulladt a fülem,fáj az arcom,könnyezik a szemem,köhögök.Fájnak az izületeim és belázasodom..Olyan hideg van a termünkbe,hogy teljesen le vagyok fagyva. Ma is pulcsiba ültem benn egésznap.Már reggel 5 után be van kapcsolva. Amikor szünetben kimegyek az udvarra egyből szakad rólam a víz szédülök,rosszul vagyok. Bemegyek a terembe és akkor meg lefagyok megint.(zárt térben dolgozok) Sosincs köztes állapot vagy megdöglünk vagy fagyhalál. Többször is jeleztük,parszor felmerült a téma aztán utana semmi,csak hogy nem tudnak mit csinalni mert akkor a kinti műhelyben megdöglenek a melegtől.

Dokinal voltam,azt mondta,hogy köptetőt vegyek be meg algopyrint aztan ennyi.


U.i: Nem kell egyből letámadni,higyjétek el én mindent meg teszek,hogy ne legyen problémám (beöltözök,vitaminok) Nagyon rossz így kinlódni,szenvedni.Szeretem a munkahelyem..



2018. jún. 19. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a valószínűsége, hogy a klíma okozza. Én is nagyon érzékeny vagyok rá.
2018. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen.
2018. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg túl hidegre van állítva, illetve lehet, hogy direkt rád megy a hüvös levegö.


Megérné normálisab beállíttatni, ilyenkor sem szabadna 22-24 foknál hidegebbet csinálni.

2018. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A központi klímák sokszor a bacikat, vírusokat is szétszórják az egész épületben.
2018. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A klíma okozza, pontosabban a túlhűtött levegő. Addig nem lesz jobb, még a teremben lévő hőfokot nem lehet külön szabályozni a műhely hőfokától.
2018. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A "klímarendszer" nagy valószínűséggel nem megfelelően van kiépítve ill. beszabályozva, sőt nagy valószínűséggel ez csupán egy léghűtő rendszer. A munkáltató nyilván a költség-minimalizálásra törekedett, de még most utólag sem lehetetlen megfelelő szabályozást kiépíteni (termosztát-vezérelt zsaluk és légterelők). A nagyobb gond a levegő nem megfelelő tisztasága. A leírt felsőlégúti hurut nagy valószínűséggel a felkevert porra ill. azzal a légutakba fokozottan bejutó mikroorganizmusokra vezethető vissza. Nem véletlen, hogy tisztességesen kiépített klímarendszer eleve a megfelelő porszűrőkkel megtisztított levegőt hűti le és fújja be az egyes helyiségekbe, ahol eleve a megszokottnál fokozottan szigorúbb takarítási előírásoknak kell teljesülniük.
2018. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4%
Azért én kíváncsi lennék, hogy pontosan hány fok van ott, mert ennek hiányában csak találgatunk. Egyesek elképesztően logikátlanul tudnak öltözködni, főleg a nők - szerintem te is az vagy - mivel kint dög meleg van, ezért bent is képesek egy szál minimben és trikóban üldögelni a 22 fokban és - panaszkodni. Te sem azt írtad, hogy mindig pulcsiban vagy, hanem, hogy "ma is".
2018. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mérd meg, hány fok van.
2018. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es

vagyok. Az ugye megvan, hogy onnan lehet tudni, hogy igazam, hogy aki ilyenkor magára ismer, az lepontoz.

2018. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

7,es

Te is az a tipikusan rossz indulatú ember vagy :D

Kössz a feltételezést,de elmondom neked ha már ennyire érdekel az öltözködésem,hogy nem hordok semmi féle mini ruhát,sőt ellenkezőleg hosszú nadrágban járok vagy pedig félhosszúban. ;)

2018. jún. 21. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!