Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van okom parázni tovább?

Van okom parázni tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én lennék az a 19 éves fiú, aki régebben hatszázmillió kérdést tett fel itt a HIV-el kapcsolatban.

Én voltam az aki 15 másodpercig dugott 16 éves lányt (1-2 másodperces megszakításokkal), és szarrá paráztam 6 hónapot.

Nos, érdeklődtem dokiktól, hogy kb mennyi lehet a fertőzésre az esélyem. 2 dokit kérdeztem személyesen, és 2-t neten (std.hu, informed.hu). Mind a 4 doki, azt mondta, hogy nagyon de nagyon kicsi az esélyem a fertőződésre, ugyanis a vírus fertőzőképessége igen kicsi, és 1-2 védekezés nélküli aktussal is nehezen kapható el, főleg egy 15 másodperces aktussal és a tizenévesek körében ritka a HIV. Hihetek nekik?

6 hónap telt el ugye. Nem hinném hogy bármit is elkaptam volna, mert nemi betegségre utaló nyom nincs: nincs folyásom, nincsen herpeszem, nincs gyulladás a péniszen, nincsen gombám.


Ok nélkül idegeskedtem, mert a lány nem is biztos hogy HIV fertőzött, bebeszéltem magamnak az egészet.


Bocsánatot kérek mindazoktól, akiket bosszantottam a kérdés sorozataimmal már, biztosan untátok. Nos, van egy nagyon nagy hipochondriám, amit nehezen kezelek és sajnos ezért vagyok ilyen h.lye..


4 doki véleménye után, illetve itt a gyakorikérdéseken is sokan írtátok hogy kicsi az esélye rá, van e okom aggódni, stresszeltetni tovább magam?


Köszönöm mindenkinek!!!



2018. jún. 29. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is válaszolgattam, emlékszem.

Őszintén örülök hogy minden rendben.

2018. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Teszten nem voltam, mert 2 doki akit személyesen kérdeztem, feleslegesnek tartják
2018. jún. 29. 21:04
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha a tesztet is feleslegesnek tartják, akkor ne parázz tovább! Nyugi. Dőlj hátra!
2018. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs okod parázni. Azért nem ártana egy pszichológus neked.
2018. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Neten 2 doki viszont azt mondta, hogy a sajat megnyugtatasom érdekében menjek el tesztre. Tehát ezt ugy értelmezzem, hogy nincs baj, negatív eredményt fogok kapni?
2018. jún. 29. 21:20
 6/14 A kérdező kommentje:
Meg ez az egész onnan indult, hogy 2-3 ismerősömnek elmondtam hogy lefeküdtem a csajjal, erre ez volt a válaszuk: "Uu biztos elkaptal tole valamit, mert mar sok sráccal volt" "Ismerjük a lányt, es hordoz minden nemibetegseget" "Az a lány egy ringyo"... Ezeket elmondtam a lánynak es ideges lett, hogy miert kell ilyen alaptalan hülyeségeket állítani rola... Ismerőseim miatt stresszeltem ra nagyon...
2018. jún. 29. 21:45
 7/14 A kérdező kommentje:

Meg egy mondaton aggódok csajtol hangzott el: "Nem szeretem gumiba mert ugy faj, elozo barátommal is gumi nélkül csináltuk. "


Nem szereti a gumit, adhat okot aggodalomra ?


Tudni illik az előző barátja a csaj előtt szűz volt

2018. jún. 29. 22:04
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha ez fél éve volt, már ne izgulj! A gyakoribb nemi betegségek tünetei már jelentkeztek volna, a HIV-nek meg minimális az esélye! Ha a csaj jól van, neked sincs bajod!
2018. jún. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! :)
2018. jún. 30. 11:14
 10/14 szamo77db ***** válasza:
Azért máskor ne menj bele ilyen felelőtlenül kalandokba!
2018. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!