Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gombás bőrfertőzés negatív...

Gombás bőrfertőzés negatív eredménnyel?

Figyelt kérdés

Kiütések jelentek meg rajtam már több, mint 2-2,5 hónapja, voltam bőrgyógyásznál, nőgyógyásznál. Nagyon sok kúrán átestem már, elég erős gyógyszeres kezelést kaptam. Már az első kúránál is aggódtam, hogy másfél-két hét után sincs semmilyen enyhülés, utána elkezdtek eltűnni a kiütések de rövidesen újra előjöttek (higiéniára nagyon figyeltem, a krémet is egy kicsit tovább használtam), újra orvos, újabb kezelés, ugyanígy jártam. A 3.-nál erősebb gyógyszereket kaptam, amellett h nem terjedt tovább, el se tűnt azaz egy-két darab kiütés. Újra doki, végre minták, hogy megnézzék mi ez de negatív eredmény jött ki, semmilyen gombát nem tudtak kitenyészteni.

Amint visszajön a dokim a nyaralásból megyek is hozzá. De nem értem, hogy miért nem használ semmi, miért lett negatív az eredmény. Járt már hasonlóan valaki?



2018. júl. 3. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert nem gomba okozta a tüneteket. Miért ne okozhatta volna más, ha egyszer a gombát nem is sikerült kitenyészteni?
2018. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!