Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek lesz valami bajom...

Szerintetek lesz valami bajom ha eszem a kutya es a macska tápot?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem mind ket fajtát ,a dágábbik fajtákat ,csak kicsit felek hogy nem e lesz tole valami bajom

2018. júl. 6. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Vesebetegségek gyomorbetegségek egyéb tünetek

Nem véletlen van ráírva h emberi fogyasztásra nem alkalmas

2018. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet tőle bajod, nem embernek való.
2018. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ha csak nasizol belőle, nem fő táplálékként fogyasztod, akkor semmi bajt nem okoz.

Végül is a csipsz sem egészséges nagyobb mennyiségben.

Fő táplálékként viszont egészségtelen, nem olyan a fehérje, zsír, egyéb tartalmi, mint amit az emberi szervezet igényel.

2018. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Se a drágábbik fajtát, se az olcsóbbik fajtát ne edd tovább! Amikor kisebb voltam unokatesóm rávett, hogy együnk a kutyakajából pár szemet. Én hülye belementem... 2 hétig a kórházban feküdtünk az orvosok nem tudták, hogyan kezeljenek, mert unokatesóm lelkemre kötötte, hogy egy szót se szóljak senkinek. Végül az első hét után megtörtem és elmondtam mindent. Ezután sikerült az orvosoknak helyretenniük a szervezetünket, ám azóta én sokkal fogékonyabb lettem mindenféle vírusra.


#3-as hozzászóló.

Hogy lehetsz ekkora ökör? Hány éves vagy 5? A kutyatápban és macskatápban, olyan adalékok vannak, amik tönkreteszik az embert.

2018. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, már nem fogom enni akar mennyire is kivanja a szervezetem
2018. júl. 7. 22:48
 6/7 A kérdező kommentje:
14:18! Hány éves lehettél kb?
2018. júl. 7. 22:49
 7/7 anonim ***** válasza:

a kutya és macskatáp nagymennyiségű fehérjét tartalmaz zsír nélkül. Ami a kutyáknak és macskáknak jó mivel ők húsevők de az ember csak félig az, ezért az emberi test képtelen nagymennyiségű fehérjét feldolgozni egyszerre ilyenkor fehérjemérgezést kap az ember (köznyelven húsmérgezés: főleg akkor fordul elő huzamosabb ideig kizárólag sovány húst pl.: nyúlhúst fogyaszt az ember) ami halálos kimenetelű lehet.


Szóval ne játsz ezzel

2018. júl. 11. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!