Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3. hete hogy felfazasom...

3. hete hogy felfazasom (illetve sokaig csak annak 1-1 tunete) van, orvoshoz meg minimum 1 hetig nincs lehetosegem menni, a panaszok enyhitesere mit ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hete vettem eszre hogy nagyon kellemetlen a pisiles, csipett, egett es utana iszonyuan fajt az alhasam. Sos ulofurdot vettem tobbszor, probaltam minel tobbet inni es szepen elmult minden par nap alatt, am a csipos vizeles tobbszor visszatert, szexualis egyuttlet utan pedig fokozodik (munka miatt nem sokszor vagyunk egyutt, 1x volt meg a main kivul), egyre surubben kell mennem, olyan erzesem van, mintha a holyagom tele lenne, de alig jon valami es szinte szine sincs, alig sarga. Orvoshoz jovoheten tudok menni, addig is mit javasolnatok, nektek mi valt be ilyenkor? Furdot veszek ugyanugy, melle gyogynovenyes (afonyaleveles) tea, hetfoig ha nem javul valami kapszulat veszek meg esetleg patikaban. Szerencsere a fajdalmak nem tertek vissza, a hasam nem faj es a csipo erzesen kivul semmi mas nem jelentkezett. Koszonom a valaszokat!
2018. júl. 7. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tőzegáfonya teát igyál és szedj tőzegáfonya kapszulát vagy szirupot...ülő fürdőbe lehet kamilla teát vagy ugyan úgy tőzegáfonya teát leforrázva beleönteni...esetleg gőzölögtesd...jó-jó furán hangzik, hogy guggolj a gőz fölé, de hát na...
2018. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
D-Mannoz kapszulát, vagy port vegyél. Ennek nincs mellékhatása. Hamar végez az E colival.
2018. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Fentieken kívül minél többet igyál! Az átmossa a hólyagot.
2018. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!