Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ennyitől lehet HIV-et kapni?

Ennyitől lehet HIV-et kapni?

Figyelt kérdés

1 hónapja lefeküdtem egy lánnyal, 16 éves. kb fél perces lehetett az aktus, betettem neki, rántottam rajta párat és kihúztam.

Haverom telebeszélte a fejem hogy a lány aidses, és hogy meg fogok halni.


Valahol a neten olvastam, hogy 1 aktussal is nagyon minimális a fertőződés esélye.


Túlparázom a témát?



2018. júl. 17. 18:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
nem dud össze-vissza, csak minden-jött menttel lefexik
2018. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

haha. amúgy emlegettem már a lánynak, hogy miket hordanak össze róla.. erre nagyon durván felkapta a cukrot, ideges lett hogy miért hisznek róla minden szart, miközben semmi sem igaz a pletykákból


Azért pletyiznek róla, mert elég sok sráccal látták sétálni a falujában, miközben azok a srácok a haverjai :D

2018. júl. 17. 19:01
 13/19 A kérdező kommentje:
és tudjátok az terjedt el róla hogy ribizli xddd
2018. júl. 17. 19:02
 14/19 anonim ***** válasza:
és még csak 16. Mi lesz ebből is...
2018. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Hát igen. Eléggé idegesítő.


Amúgy se nyirokcsomó megnagyobbodásom , se lázam semmim sincs :D

2018. júl. 17. 19:32
 16/19 anonim ***** válasza:

A lánynak valószínűleg kutya baja, de te olvass utána a nemi úton terjedő betegségeknek. A HIV lappangási ideje NEM három hónap.

Ha lefekszel valakivel, használj óvszert, mert egyrészt lehet, hogy a legközelebbi lány tényleg megfertőz (nagy a választék: tripper, szifilisz, candida, HIV, gonorrea, herpesz, fertőző májgyulladás B vagy C változata, és ezek csak a leggyakoribbak), másrészt egy-kettőre apává válhatsz, és még nem tűnsz érettnek a dologra.

2018. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Igen, ennyitől lehet HIV-et kapni, később AIDS-es leszel, és meg fogsz halni.. Sajnos a barátod jól mondta. :( Add tovább!
2018. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha a lány HIV+ lenne akkor okkal félhetnél, viszont ha csak tréfál a barátod, akkor szinte biztosan nem kell félned.
2018. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A HIV-nek elég hosszú a lappangási ideje. Tesztelni is csak 2 hónap elteltével érdemes. Beteg meg évek múlva lesz az ember tőle. Jobb ma egy tesztre elmenni, és megbizonyosodni a negativitásról, mint évek múlva betojni valami banális tünet miatt...

Egy félperces aktus elég a fertőződéshez, ha a körülmények megfelelőek!!!

2018. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!