Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon félek hogy ártok...

Nagyon félek hogy ártok valakinek adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Napszámban dolgoztam és nem volt nálam elég víz. Egy fiatalember megkínált az övével és később tudtam meg hogy meleg nem előítélet miatt mondom hanem ez tény a melegek körében gyakoribb az AIDS (HIV) és nem tudom hogy el kaptam e tőle

2018. júl. 21. 01:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
HIV gyors teszt. Keress rá neten.
2018. júl. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rákerestem és patikai úton nem lehet elvégezni viszont a közelemben nincs szűrő központ messze nem tudok menni
2018. júl. 21. 03:37
 3/13 anonim válasza:
aids-et csak szeretkezesen keresztul kaphatod el, ha egy pohar/uvegbol isztok nem lesz semmi bajod
2018. júl. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

meg csokolozason keresztul sem kaphatod el, csakis nemi uton

szoval nyugi

(elozo voltam)

2018. júl. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Esetleg ha seb volt a szájában pl ha mondjuk véletlen megharapta akkor sem kaphatom el tényleg félek hogy ártok valakinek szerelmes vagyok egy lányba együtt vagyunk és nem akarom hogy beteg legyen
2018. júl. 21. 03:55
 6/13 anonim válasza:
nem kaphatod el akkor sem
2018. júl. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a válaszokat és egy kicsit nyugodtabb vagyok eddig nem tudtam aludni sem
2018. júl. 21. 04:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát, azért mondd el a lánynak, plusz menjetek el mindketten szűrésre, mert az a párkapcsolat elején egyébként sem árt.
2018. júl. 21. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztosan nem kínált vo9lna meg ha tudja, hogy beteg, szerintem ne aggódj. Amúgy ha a te szádban nincs seb, akkor pláne semmi gond.
2018. júl. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
teljesen kizárt, hogy elkaptad volna.
2018. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!