Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi az esélye, hogy tűbe...

Mennyi az esélye, hogy tűbe nyúltam a kukában?

Figyelt kérdés

Nemzetközi vonaton utaztam, tele volt külföldivel. Még a peronon is álltak, ketten is. Mennyi az esélye annak, hogy valaki így dobott ki egy tűt.

Mikor a szemetet tettem volna a falba épített billenős tetejű kukába, akkor éreztem egy szúró érzést. Próbáltam nyomkodni az ujjam, hátha kijön valahol egy kis vér. De varrás közben is, ha megszúrja az ember magát tűvel nem fog patakokban folyni a vére.



2018. júl. 22. 14:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Ugye inkább akkor az ember ha belövi magát inkább a wc-ben csinálja? És nem még kiviszi a tűt a peronra ahol amúgy is ketten állnak
2018. júl. 22. 14:45
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
nem feltétlen drogos lehetett nekem vérrög miatt kellett a vonaton múltkor oltanom magam nem bujkáltam vele ,mondjuk azt szépen vissza lehetett csomagolni úgy dobtam ki
2018. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szúró érzés lehetett bármilyen más éles tárgytól, doboztól is, ha tű megszúr, akkor azért egy picike vér kijött volna.
2018. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"bujkáltam vele ,mondjuk azt szépen vissza lehetett csomagolni úgy dobtam ki"


Azt a fajta tűt sem szabad közös kukába szemetesbe dobni. Nyugodtan visszatehetted volna a retikülödbe..

2018. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2: nem szabad kidobni. Tedd el és add le a gyógyszertárban.
2018. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!