Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandula műtét után olyan...

Mandula műtét után olyan gödör szerü helyek maradtak a manduláim helyen. Ez normalis? Vagy ez majd idovel begyógyul? Csak mert ami kaja lemegy. Az ottmarad a gödrökbe, es hát kellemetlen a száj szagom :S

Figyelt kérdés
Sziasztok.... 5 napja volt manfulamutetem..elegge fajt a mutet utan, es meg most is...anni inni alig birok...most ezt nem reszleteznem :Skicsit fura, hoyg masok milyen jol birjak, de en valahogy nem....ha eszek valami, azt is kinnal bajjal...szoval eszre vettem, hogy a manduláim helyen ket godor maradrt...de ez gondolom normalis...de nekem nem mikor a kaja ottmarad :S kicsit rossz erzes...es ha nem piszkalom ki akkor...:Ses a masik, hoyg kellemetlen lany lettemre 20 evesen a szam szaga...de csak most...mitol? nem eszek leeget? vagy iszok? alig birok beszelni....vagy megit mitol? ugye ez elmulik? vagy csak most van igy? kerlek irjatok tapasztalatokat vagy barmi mast, mert kicsit kinos igy lenni :S koszonom mindenkinek :-)
2010. jún. 18. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit akarsz 5 nappal a műtét uán? Piszkálni meg nem okos dolog.
2010. jún. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ép azert kerdem, hogy az normalis? vagy mi? xD csak mert a tobbiek, mar a mutet napjan vigan ettek, ittak...en meg beszlni sem birok....nem kene hogy nekem is ugy legyen mint a tobbieknek?hat de kipiszkalom...mert hat nehogymaaa, nem rosszbol...ottrohadjon a kaja....
2010. jún. 18. 23:31
 3/5 anonim ***** válasza:

és hogy piszkálod ki?:O

amugy meg szerintem ha pépes ételeket ennél és inkább több folyadékot eröltetnél magadba akkor az kitisztitaná.

Amugy tesómmal valami löttyöt itattak a kórházba, h hamarabb gyógyuljon neki, amugy neki 2hónapig fájt a helye és alig birt beszélni, meg egyik éjjel bevérzett a torka.

szóval sztem normális. de visszakéne menned az orvoshoz elmondnai mivan nem?

2010. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hat az ujjammal.....rendesen erzem, hogy ott a godor.... :S de már huzodik vissza....ahogy vettem eszre...csak kellemetlen...de am birom az ilyet... :D nem oklodom nyugi :D de ma is ugy keltem fel, mint a mutet utan....pepeset eszem...de akkor is amit kiszedek azokbol a godrokbol...kicsit kellemten szaga van...de szerintem az lehet az az ázott var...ahogy gyogyul....bocsi nem akartam utálkodni xD...de maskepp nem tom leirni :D
2010. jún. 19. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne nagyon piszkáld. szépen lassan gyógyul! nehogy felsértsd az ujjaddal, 2.voltam
2010. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!