Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyálmennyiség vizsgálat csak...

Nyálmennyiség vizsgálat csak szerintem abszurd és nonszensz?

Figyelt kérdés

Nem tudom azóta sem felfogni, hogy ez mire való, amikor teljesen más miatt mentem orvoshoz, és egy ilyen vizsgálatra kaptam beutalót. Ráadásul nincs közel ahova mennem kell. Tegyük félre a sztereotípiát, hogy az orvos csak szükséges beutalókat ír, és valaki írja le nekem nagyon szépen kérem, hogy miért akarják az ember drága idejét ezzel rabolni? Vagy ha valaki volt ilyenen esetleg tapasztalatok is jöhetnek bár kizártnak tartom. Nem, semmi más nincs ott csak a mennyiségét akarják tudni.

Trollokat is szívesen látok mert én kiakadtam ezen.


2018. júl. 24. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy fontos lett volna közölnöd a betegséget vagy tünetet vagy akármit ami miatt elmentél a dokihoz ahoz, hogy érdemleges választ tudjunk adni???
2018. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám, hogy bármit befolyásol a tünet, de ha ez segít: kettőslátás, remegés, fizikai gyengeség, nonstop hőemelkedés. Nem diagnosztizálgatni akarom itt magam ezért nem részleteztem. Csak ez a vizsgalat önmagában messze áll a problémától.
2018. júl. 24. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Összecserélték a beutalókat.
2018. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!