Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetek HIV fertőzött? Ennek...

Lehetek HIV fertőzött? Ennek mik a következményei?

Figyelt kérdés

Nagyon hülye voltam. Pár hónapja egy buli után lefeküdtem egy fekete sráccal óvszer nélkül. Attól félek, hogy lehet elkaptam tőle valamit. Sima nemi betegséggel talán még nincs is akkora gond, de ez a halálomat okozhatja. A protokollt sem ismerem. Ha kiderül, hogy hiv fertőzött vagyok, akkor tényleg rendőrségi ügy lesz belőle és ezt ők maguk mondják el a mostani barátomnak is? Elég probléma ez önmagában is, vállalnám érte a felelősséget, de félek egy ekkora botránytól és a szégyentől.

20l


2018. júl. 28. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
De miért lenne nagyobb esélye feketétől elkapnod mint mástól? 🤔 Nekem inkább az szúrja a szemem, hogy a “jelenlegi barátod megtudja”. Szóval kapcsolatod van és b**szatod mindenféle n*ggerrel magadat mellette és akkor ráadásul szerencsétlen srác is elkapta, mert ekkora céda a nője... Én csak ezért kívánom, hogy ne legyen így, amúgy meg menjél el kivizsgálásra és megtudod. Rendőrségi ügy meg nem nagyon lesz belőle az orvosok megmondják kerek perec az eredményt, attól függetlenül meg a többit a lelkiismeretedre bízzák.
2018. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz ha ennyire aggódsz

De nem hiszem h az vagy

2018. júl. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
miből gondolod, hogy elkaptál valamit? milyen tüneteid vannak? a HIV-fertőzöttségnek elég tipikus jelei vannak, az aktus után pár héttel, aztán jön az úgy nevezett lappansági időszak. de ennyiből nehéz megmondani bármit is, nem minden fekete HIV+, és nem minden fehér negatív, szóval érted... amúgy meg 1-es, kívánom neked, hogy csak egyszer tapasztald meg azt a rettegést, ami most a kérdezőben lejátszódik, mert jól merte érezni magát egy este! igen, felelőtlen volt, de ez mindegyikőnkkel megesik, erősen kétlem, hogy te ártatlan vagy, mint Szűz Mária/Szent József... kérdező, ha a tüneteid alapján igaznak érzed a feltételezésed, végezz el egy tesztet, anonim csinálják, és utána vagy megnyugszol, vagy még mindig jobb a biztos rossz, mint a bizonytalan. nem kell ezért örök szégyenben élned, a rendőrség sem fog belefolyni az ügybe, ehhez nekik semmi közük... egyelőre valóban nem gyógyítható ez a betegség, de sajnos nem olyan ritka, mint hinnénk. már elég jó gyógyszer van, amivel akár 30-50 évvel is el lehet nyújtani a lappangási időszakot, ha időben észreveszed a fertőzöttséget.
2018. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%

4-es:

vigyázz mit kívánsz.

Visszaszáll :))

2018. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
6# ezt mondhatnád magadnak is.
2018. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A következmény? Az, hogy meghalsz.

Ha pedig van egy egészen kis gerinc benned, barátodnak önként elmondod.

2018. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen barátod...
2018. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Az AIDS gyógyítható!! Nem igaz, hogy halálos.

A HIV fertőzést csak HIV fertőzött személytől lehet elkapni. Az USA lakosságának igen jelentős része fekete, de a HIV nem elterjedtebb közöttük, mint a fehér lakosság körében.

Igen, Afrika néhány országában gyakoribb az AIDS, de a kérdező egy szóval se mondta, hogy Dél-Afrikai, vagy Nigériai volt az a fiú, esetleg brit, vagy holland. Nem mindegy!

Kérdező, honnan volt az a fekete srác? A fertőzésnek szerintem nagyon kicsi a valószínűsége, de azért legközelebb több eszed legyen! És egyébként legalább különleges volt?

2018. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mitöl lenne mégis rendőrségi ügy egy fekete kolbász tömésből? Háhá. Mesélj.
2018. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Miérr lenne belőle rendőrségi ügy ,te ostoba nőszemély?? Nem erőszak volt,te is ugyanúgy akartad...! Ótvar,kis ribi,egyből a rendőrség mi...?? A rendőrséghez ,ha odaállítasz mit mondasz,jaj lefeküdtem egy fekával önszántamból vagy mi??! Ki fognak röhögni,szerencsétlen!!
2018. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!