Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

Normalis a fertozes miatt antibiotikumot eszek es nagyon gorcsol tole a hasam ha abba hagyom menyi ido mig kiurul a szervezetbol es elmulik a mellekhatasa?

2018. júl. 28. 20:38  Privát üzenet  

A válasz
Antibiotikum mellé probiotikumot kell szedni! Pl Normaflore-t. Vegyél a gyógyszertárban és kezdd el szedni most. Az antibiotikumok sokszor bántják a gyomrot, tönkreteszik a bélflórát, ez okoz ilyen panaszokat. 3 órát várj az antibiotikum előtt vagy után, hogy bevedd. Remélhetőleg pár nap alatt helyretesz, ha nem, akkor orvos!

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. júl. 28. 20:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi történik, ha fél antibiotikumot veszek be?
Tüszös mandulagyulladásom van. Szedek antibiotikumot,1 doboz torokfertőltlenitő elfogyott,1 levél lázcsillapító. Semmi javulás. Mikor várható?
S. O. S.! Késő este értem haza és elfelejtettem bevenni egy szem antibiotikumot (Ciprinol 500mg). Ilyenkor mi a teendő?
Ha valaki antibiotikumot szed akkor párjánál kijöhet a gomba, ha együtt vannak? Attól függetlenül, hogy aki szedte az antibiotikumot semmi baja nincs.
Beszednétek az antibiotikumot így?
Valószínüleg bakteriális fertőzésem van. Fáj a torkom és 38+ lázam van. Fogok szedni antibiotikumot, de a barátomnak adjak? Lehet tőle kaptam el, nem tudom. Csinálja végig ő is a kezeselést?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!