Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » HELP! Mennyi ideig kéne...

HELP! Mennyi ideig kéne kipihenni egy lázas betegséget? Úgy hogy ne legyek állandóan beteg?

Figyelt kérdés

3hónap alatt 6. alkalom hogy belázasodok, pár napig 40körüli a hőm majd elmúlik. Mellette hol hányás, hasmenés, torokfájás, köhögés, mikor mi van.

5 antibiotikumot szedtem be, de hiába, most el se megyek már az orvoshoz.

Van herpesz a csiklómon, nem tudom, lehet ettől lázasodtam be újra. Hétfőn, kedden 40fok alatt volt egy kicsivel a hőm, szerdán már semmi bajom se volt, kipihentem magam. Csütörtökön már nem pihentem. Mások szerint nem pihenem ki azért jön vissza, de ha nem vagyok lázas nem tudok egész nap henyélni.


2010. jún. 19. 21:29
 1/4 anonim válasza:
herpesz azért jött ki mert nagyon le van gyengülve a szervezeted!!! pihenyél legalább 4-5 nap punyadás fekvés a tv elött számitógép!!!! ennyi kell nem hiába szokott az orvos is 1 hetet kiadni!!! lehet jol érzed magad de még bened van a betgség!!! nekme is kb 2 napig tartanak ez ilyen betegségek de még 2-3 napig kise mozdulok a lakásbol!!!
2010. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak azokat a gyógyszereket szedd be, amiket az orvos előírt, de azokat mindet. Az antibiotikumokat a tünetek elmúlása után még 2-3 napig szedni kell, ugyanis a tünetmentes időszakban még benned lappang a vírus. Ebben az időszakban hiába érzed magad jól, muszáj pihenned.

Vagyis "mások"-nak teljesen igaza van, maradj nyugton a seggeden, egy hétig csak filmezz s olvass :D

2010. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 LunIstar válasza:
Izzadj sokat, meleg teázz, és télleg tartsd be a doki utasításait...
2010. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kiderült nem az én hibámból estem vissza, megnyugodtam. már féltem hogy ennyire gyenge vagyok, de szerencsére nem.
2010. jún. 27. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!