Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van egy csúf, fehér, gennyes...

Van egy csúf, fehér, gennyes hólyag a lábujjaim között. Ez gomba?

Figyelt kérdés
Tegnap a lábujjam mellett a lábfejem is kicsit be volt dagadva és piros volt tőle olyan két 2-2,5 cm-nyi sugátrban. Ma kilyukastzottam és sűrű genny volt alatta, nem túl sok de ronda és sűrű. Mintha a húsomban lyukak is lennének a hólyag alatt (2 db). Leszedtem ról az elhalt fehér, bőr nagy részét, és jól bekentem Canestennel. Ez így elég avgy nézze meg orvos is? Már volt láb gombám, de sosem volt több kipirosodásnáél és bőrhámlásnál. Ilyen erős fájdalommal sem járt soha. Ez inkább hasonlít egy enyhébb fekélyhez.
2008. nov. 2. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem gomba, hanem gyulladás. Az jár vörös duzzanattal, és gennyel. A Canesten nem jó rá. inkább Bactrobant használj.
2008. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, h ez vízhólyag és túl hamar lyukasztottad ki?


bocsi, ha hülyeséget írtam...

2008. nov. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!