Mi lehet ez rajtam?

Figyelt kérdés

Mintha gombás fertőzés lenne.

Csak 1 darab foltot látok, a hasamon van.

Kicsit érdes felületű. De nagyon halvány, de azért ha jobban nézem akkor látni.

Pár éve volt egy, akkor nagyon sok volt, viszketett, most ez az egy viszket, írták rá pár éve valami kenőcsöt, nem használt, meguntam hogy semmi értelme a kenőcsnek és csak úgy magától eltűnt rólam mind.

Viszont most lett 1db folt megint, és nagyon hasonlít az előzőekre.

Főleg hogy most új iskola, kollégium, fürdésnél valószínű megfogják látni ha ezt nem tüntetem el valahogy..

Hagyjam ezt is és elmúlik magától?



2018. aug. 10. 08:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Most ez az egy nem viszket*
2018. aug. 10. 08:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok minden lehet. Ha az öved csatjánál van, akkor lehet fémallergia. Amúgy meg lehet pikkelysömör is, de a nagy melegben az izzadástól kiszáradhat a hason a bőr, akkor testápolóval kicsit bekened.
2018. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
elmúlik szerintem mire kezdődik a suli. Fürdésnél nem látják mivel egyedül fürdesz gondolom. De ha olyan ruha van rajtad hogy látszódik mondd azt hogy régebb óta van és ez egy bőr hiba. Max kenj rá alapozót és nem látszódik. De próbáld ki az alo everát az hátha segít meg púdert ha nem használ menj orvoshoz és megmondja mi ez. :))
2018. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy nagyon kicsit meg is van duzzadva, mármint nem duzzadás, hanem vastagabb mint a bőr. Egy 0.1 mm-el.
2018. aug. 10. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj hasonló képeket keresni google-n. Ha gomba, enyhén ecetes vízzel bekenheted naponta, nekem attól mindig elmúlt.
2018. aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pikkelysömör kizárt, nem hasonlít, övsömör az 100% hogy nem, szóval nem tudom. dE szeretném ha elmúlna iskoláig, nem látni, de engem zavar.
2018. aug. 10. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!