Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetek hiv fertozott?

Lehetek hiv fertozott?

Figyelt kérdés
Udv,18 eves vagyok eddig 5 lannyal voltam akiknel nem hasznaltam ovszert,az osszes lany teljesen rendes korulmenyek kozott el,nem drogoztak se semmi,viszont 1-2 lany aggaszt.. Az egyik egy 19 eves aki nemetbe is lakott a masik pedig akirol azt mondtak hogy sok fiuval volt elottem,viszont sose volt egyejszakasom gumi nelkul. Lehet okom az aggodalomra?

2018. aug. 11. 02:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehetsz.
2018. aug. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valami reszletesebb valasz? Olvastam hogy a tizenevesek kozott igen ritka es nemhiszem hogy barmelykk exem egy afrikaivam vagy egy drogoss vagy egy meleggel dugott volna,
2018. aug. 11. 02:22
 3/12 anonymousreview60 ***** válasza:
84%

A HIV a tizenévesek között ritka. Az óvszer sem 100%. Ha ennyire izgulsz, csináltass tesztet!

Emellett javaslom a HPV oltàsokat is!

2018. aug. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hetfon megyek tesztet csinaltatni viszont 2-3 het az eredmeny es nagyon felek hogy mi van ha az vagyok...
2018. aug. 11. 04:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Kevés az esélye,de mért ne fordulhatna elő?pl ha valakinek volt egy idősebb partnere aki hives, akkor hiába "fiatal" a lány , az nem azt jelenti, hogy ő csak a korosztályával él szexuális életet. A HIV orálisan is terjedhet,ha tehát ott nem vedekeztél úgy is megkaphattad. Vagy pl volt biszexuális partnere.
2018. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
A sziget fesztiválon csinálnak gyorstesztet, pár perc alatt megvan az eredmény. De arra figyelj, hogy az ablak-periódusnak meg kell lennie, azaz az utolsó együttlét és a teszt között 12 hétnek kell eltelnie, mert a közelmúltban bekövetkezett fertőzéseket nem mutatja ki a teszt.
2018. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
2hete volt az utolso ovszer nelkul de a lany meg szuz volt szoval tole nem felek.. Elotte pedig akitol tartok az 2 honap,szoval várjak meg akkor?
2018. aug. 11. 13:31
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja es olvastam a hiv tuneteit,miutan az utolso lannyal lefekudtem ra 1 hetre beteg lett(hasfajas,szedules,hanyinger) gondoltsm mar ra hogy o is megkapta es ez annak a jele de en a tuneteket 3-4 hetre olvastam..
2018. aug. 11. 13:33
 9/12 A kérdező kommentje:
Es nem terhes mert megjott neki,de kb par napon belul jobban lett
2018. aug. 11. 13:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok az eszedhez kedves kérdező és a tájékozottságodhoz. Egy jól szituált fehér hetero lánynak a mai világban ugyanúgy lehet HIV fertőzött. Kevés az esélye, de megtörténhet. Sokan fertőzöttek de nem tudnak róla. Könyörgöm, 2018-van álljunk már le ezzel...
2018. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!