Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon erősen megy a hasam,...

Nagyon erősen megy a hasam, mit csináljak? 19/L

Figyelt kérdés
Éppen az étteremben vagyok a barátommal. Nagyon erős fűszereket használnak az ételekhez, amiket valószínű, hogy nem bír a gyomrom. 2-3 percenként rohanok a mosdóba, nagyon hangosan morog a gyomrom és levegős is belül. Segítsetek, nagyon kellemetlenül érzem magam a barátom előtt, már azt hiszi, hogy nem akarok vele itt lenni.

2018. aug. 14. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy megy a hasad.. Jo kapcsolatban max rohog egyet es hazakiser. Oszinten mitol tartassz?
2018. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első patikában vegyél faszénport vagy széntablettát
2018. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző mondja, ne játszmázz, mondd meg, hogy mi a gond. Ő is ember, te is az vagy. nekem is volt ilyen a kapcsolatom elején, csak a párom volt az "áldozat". Azóta már nevetve emlegetjük az esetet, és mellesleg 8 éve együtt vagyunk.
2018. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak attól, hogy ciki erről beszélni, de rájöttem, hogy nem lesz probléma. Meg mondom neki! Köszönöm a választ!
2018. aug. 14. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Ne f@ssal, béke van.
2018. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy oldottad meg????
2018. aug. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös😂😂😂😂
2021. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!