Nemiherpeszem van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon úgy néz ki,hogy herpeszem van :( Állandó kapcsolatban élek, nem csaltuk meg egymást, nem is értem hogyan.. :( Nemrég volt egy hasmenéses vírusom, lehet az "csapódott" ki? Magam alatt vagyok, és nagyon rosszul érzem magam ez miatt..A hasmenéses vírus után pár nappal, éreztem, hogy valami nem stimmel lent, a kisajkamon duzzanat van kis apró fehér hólyagokkal. Furcsa kellemetlen bizsergő és viszkető érzés. Ma kifakadt és szörnyen fáj főleg pisilésnél. Holnao megyek dokihoz. Koze lehet a korabbi hasmenos virushoz? Meddig vagyok fertőző? Vagy ezekután mindig az leszek? 23 éves lány
2018. aug. 14. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet nemi herpesz, de manapság, hogy ilyen elterjedt az orál, a normál ajakherpesz is előfordulhat odalent is. A barátodnak ajakherpesze sincsen?
2018. aug. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs. Nem is volt ajakherpeszünk sem soha.
2018. aug. 15. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:
sikerült megoldast talalni? lázas nem voltál? lányomnak 42 fokos laza volt, telvirant kapott.kb 15 eve nekem is volt, de félrekezeltek ls kórhazba is kerültem.
2018. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!