Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ilyen tünetekre milyen vény...

Ilyen tünetekre milyen vény nélküli gyógyszer jó?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de fáj a torkom. Kapar, fájnak a hörgőim, főleg köhögés közben. Száraz a torkom és a szám is. Mondták, hogy lehet, hogy allergia, de eddig ilyen nem volt. Az allergia gyógyszert szedem, a szememre meg a tüsszögésre jó, erre nem. Tegnap négy (azaz négy!!!4!) Donitricint vettem be, nem igazán használt. Az méz se túlságosan. Talán egy kanalas lenne jó, de azokból nem sokat ismerek. Mondanám még, hogy Strepfen és Ricola, de egyik se túl erős, és ha a Donitricin se használt...😢

2018. aug. 17. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sós vizes gargalizálás vált be, a szopogató tabletták nem. Napi 3-szor szoktam sós vízzel gargalizálni és 2 nap alatt elmúlik a torokfájásom. Köhögésre igyál mézes gyógyteákat.
2018. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia, nem a gyomorsavad jön fel??nekem pont ez van most. szetmarta a torkom. nem hasznaltak az öblögetők, elmentem dokihz és ő mondta.savlekötö kellene.
2018. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!