Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez mi lehet, herpesz vagy...

Ez mi lehet, herpesz vagy valami fertőzés?

Figyelt kérdés

Tegnap este kezdtem érezni, hogy a számnál van valami "keménység". Először azt hittem pattanás és tükörnél kinyomtam és ki is jött belőle pattanáshoz hasonló valami.

Sok egymás mellett lévő hólyag és ég.

Herpesz lehet vagy fertőzés?

Sohse volt herpeszem, nagyon bánt a dolog. Voltam gyógyszerésznél ő nem tudott biztosat mondani, de azt mondta fertőzésre tippel.


Itt a kép:

[link]



2018. aug. 22. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos volt már részem többször herpeszben, de az nem ilyen szokott lenni. Neked inkább olyan sárgásak és nem egy helyen, hanem kicsit szétszórtabban vannak. Jobb lenne, ha megnézetnéd egy orvossal.
2018. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem túl jó a kép, de nekem nem tűnik sem herpesznek, sem aknénak. Valami fertőzés lehet, bőrgyógyásznak kéne megmutatni.
2018. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!