Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet valami bajom idegen...

Lehet valami bajom idegen ember körmének lenyelésétől?

Figyelt kérdés

2018. aug. 31. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Köröm alatt gyűlik össze minden kosz, amit az adott ember megfogott. Saját körmöd rágásától is kaphatsz rengeteg fertőzést. Herpesz, influenza, bármilyen virus, baktériumok.
2018. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én kicsit komolyabbra gondolok, mint a herpesz. HIV, vagy más gyógyíthatatlan? Ételben volt, valószínü köröm, azt nyeltem le.
2018. aug. 31. 01:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak nem körömpörkölt ?
2018. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi komoly.
2018. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szeder Katalin ***** válasza:
Szerintem herpeszt is csak addig, amíg a szájüregedben, az ajkad közelében van. Ha már lenyelted, és nem állt keresztbe a gégédben, akkor már aligha kaphatsz bajt, mert a gyomorsav szétmarja, és továbbküldi az epének, a hasnyálmirigynek, amelyek tovább bontják, és (ismét szerintem) ölik az idegen,felszívhatatlan baktériumokat benne. Gondolom, kimegy a többi ürülékkel a túlvégen.
2018. szept. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!