Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Más is parázik ilyenkor a...

Más is parázik ilyenkor a hányós-hasmenős vírustól?

Figyelt kérdés
2018. szept. 11. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én elkaptam ...:D de utálom egy hete lábalok ki belőle...
2018. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Merre fele kaptad el, ha megkérdezhetem?
2018. szept. 11. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen en is parazok mert emetofobias vagyok!
2018. szept. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, de még augusztusban túlestem rajta, remélem ez most már "kifelejt" engem. Szerencsére csak hasmenésem volt..
2018. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is utálom.. De a gyerek hazahozta a suliból, végig is ment a családon.
2018. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már most hazavitte? :O Még csak most kezdődött a suli... Sima hasmenésessel még csak-csak elvagyok, de ha hányás is társul mellé az a végem.
2018. szept. 12. 21:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy sajnos ezek a virusok egesz evben tombolnak.. de megelozeskent szedj vitaminokat egyel sok idenygyumolcsot es zoldseget.. es rendszeresen moss kezet foleg etkezes elott.es fertotlenits amilyen gyakran csak tudsz foleg azt amit minden nap hasznalsz. Kb ennyit tudsz tenni ellene. En is irtozom ezektol de sajnos ha elkap akkor mar nincs mit tenni
2018. szept. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eddig egyszer kaptam el egész életemben, 2 éve, de akkor rengetegen benne voltak. Amúgy szedek kolosztrumot és grapefruitmag cseppet is, mindegyik jó megelőzésre elvileg calici és hasonlók ellen.
2018. szept. 14. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!