Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudtok ajánlani ilyen immunerő...

Tudtok ajánlani ilyen immunerősítő tippeket? Többi lent.

Figyelt kérdés

Természetesen tudom hogy alap a higénia, sok ivás, gyümölcs-zöldség, vitaminok, testmozgás, stb...

Én olyanokra gondolok hogy pl.minden reggel inni egy pohár citomos vizet (ez egy teljesen random példa, de például ilyenről is hallottam) vannak ilyesmi tippjeitek?



2018. szept. 14. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fokhagyma es a méz is nagyon egeszseges!

De a kettobol alkotott ital is egeszseges csak nem mindenki tudja meginni. A hazi orvosom ajtajara ki van rakva a " recept" ami igy szol: torj ossze egy gerezd fokhagyat ontsd fel vizzel kb 2-3 dl el es edesítsd mezzel. Ha ezt valaki meg tudja inni emelem kalapom ugyan ezt meglehet jatszani voroshagymaval is.

2018. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
C+D vitamin, igyál elég vizet, tudom ezek közhelyesen hangzanak. Ami nagyon jó gyógynövény az a bíbor kasvirágot, fogyaszd teának megfőzve. Elvileg az az egyedi tulajdonsága, hogy olyan impulzusokat generál az embrei testben, mintha vírus fertőzés lenne és az elkezdi termelni az immun sejteket erre reagálva.
2018. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. szept. 27. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!