Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Két antibiotikum szedése...

Két antibiotikum szedése egyszerre?

Figyelt kérdés

H.pylorit állapítottak meh nálam és felírtak két antibiotikumot és mindkettőből be kell venni este és reggel plussz uhye a protonpumpagátló

Egyik antibiotikum 1000 mg-os másik 500-as

És ezt reggel és este..

Nem sok picit? Vagy ez kell a h.pylori kiirtáshoz?


18/L



2018. szept. 16. 08:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem mondani hogy két hétig kell szednem
2018. szept. 16. 08:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, ne hallgass az orvosodra, majd a sok névtelen nem orvos hozzászóló megmondja a tutit a gyakorin! <facepalm>
2018. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hallgatok én és szedem is csak érdekelnek a vélemények ugyanis nagyon durván legyengít és kíváncsi lennék pár véleményre hogy ki hogy bírta ezt a terápiát

Semmi mást nem kértem

2018. szept. 16. 09:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az orvos írta, azt be kell tartani. Másokat is legyengít, én is voltam hogy már az elején szédelegtem tőle, de végig szedtem. Utána regenerálódsz, és én mindig úgy voltam vele hogy úgy éreztem teljesen megújul a szervezetem.

Szedjél bélflóra helyreállító készítményt a vége felé, és után is egy darabig.

2018. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A h. Pilorit másképp nem lehet kikrtani csak rakikalis kombinált antibiotikum terápiával.
2018. szept. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem értem a kérdést, mert orvos ezt mondta, akkor ezt kell csinálni. Egyáltalán nem ritka a többféle antibiotikum kombináció, van ahol 4-5 féle is lehet.
2018. szept. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!