Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy kicsit be van dugulva az...

Egy kicsit be van dugulva az orrom, és nagyon fájnak a láb ízületeim. Miért lehet? Esetleg influenza?

Figyelt kérdés

Körülbelül pénteken dugult be az orrom, ma pedig, nagyon fájni kezdtek a lábamon az ízületek. Nem vagyok lázas, nem köhögök, csak allergiás kötőhártya gyulladásom van.

előre köszönöm a válaszokat.



2018. szept. 17. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ég világon semmi gixer nincs. Nekem több, mint 30 éve mindig a térd, könyök, csukló, váll ízületeimre húzódik rá az influenza. Pár nap és eddig mindig minden maradandó probléma nélkül, gyógyszer nélkül elmúlott.


Mástól is hallottam már egyébként, hogy az ízületekre megy rá neki, de neki sem lett eddig semmi problémája.

2018. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem influenza, annak tünete ahirtelen fellángoló, magas láz is.
2018. szept. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam az influenzától nem szokott felmenni a láz.
2018. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, de 13 éves vagyok!
2018. szept. 17. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg 38.
2018. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3

Azért mert az erős náthafertőzés. Az influenza hirtelen fellángoló magas lázzal jön. Ha az nincs, akkor az nem az.

2018. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!