Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hányingerem van minden héten,...

Hányingerem van minden héten, és néha olyan mintha szorítanák a nyakamat vagy a torkomat.18/F. Mi segítene?

Figyelt kérdés

Szilveszter után egy nappal ettem valamilyen egynapos krumplisalátát rá 12 órára kihánytam mindet.Utánna minden nap nagyon gyengének éreztem magam de megjavultam. Rá úgy 1 hónapra volt egy iskolai maturandusz ahol sokat ittam és sprinteltem haza hogy 12 re haza érjek,hazaértem ekkor rámjött a hányinger fent voltam hajnali háromig addig vizet ittam és szellőztettem a szobámat de utánna kimentem a wc re és jött egy nagyon kevés átlátszó nyálszerű valami. Ezek után minden nap hányingerem volt és csak úgy tudtam aludni ha a hasam alá párnát raktam féloldalasan.Megjelent egy másik tünet is ez olyan mintha valaki szorítaná a nyakamat+hányinger.De van úgy hogy csak azt érzem hogy mintha valaki szorítaná a nyakamat egyszerűen borzalmas. Kipróbáltam savlekötő tablettákat nagyon kicsit érezhető a hatása,nagyon jó lenne kigyógyulni ebből és végre élni mint egy normális ember :'(.

Mostanában kevesebb a tünet de mindíg kijön néha véletlenszerűen vagy ha jóízűen eszek valamiből. 18/F

Mivel lehetne meggyógyulni?



2018. szept. 21. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem lelki dolog. Iskolapszcihológus
2018. szept. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első lehetett ételmérgezés, a második meg simán, hogy túl sokat ittál, aztán még fel is ráztad a gyomrodban. Ez a nyak szorítósdi, meg ilyesmi elképzelhető, hogy pszichológiai tünet, ahogy más is írta, illetve nem ártana kivizsgálni, hogy nem e refluxod van, hátha. Bár ennyi idősen annyira nem tartom valószínűnek.
2018. szept. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!