Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a francért nem bírok már...

Mi a francért nem bírok már meggyógyulni?!

Figyelt kérdés

2 hete megfázott a papám mert nem volt képes felöltözni hiába beszéltünk neki! Rendesen végigfertőzött mindenkit, persze ők már mind meggyógyultak, nekem beletelt másfél hétbe mire úgy ahogy magamhoz tértem! Ma meg megint erős torokfájással keltem, kezdődő náthával!!

Egyik nap még a buszon is kiröhögtek amikor kimerészkedtem kaját venni hogy kb. télikabátban megyek, de mégis én vagyok a rohadt beteg 3 héten belül másodszor!

Iszom a 100%-os gyümölcsleveket, multivitaminokat, tömöm magamba a C-vitamint, D-vitamint, mindenféle vitamint, gyümölcsöket, zöldségeket eszem, a párom ezek közül egyiket sem! 10 évben egyszer betegszik meg! Én meg nem úszom meg nélküle ezt a hülye ősz-tél-tavasz triót!!!!!



#betegség #szopjatok
2018. okt. 6. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van ez, ha a légutaim nem tisztulnak ki teljesen, marad valami lerakódás, akkor mindig visszabetegszem, én is most ugyanígy jártam mint te! Sőt a mellkason is elkezdett fájni, újra fájt a torkom, és fújtam az orromat. Tartottam egy egész nap ágyban fekvős napot, nyakig betakarózva, pulóverben, sállal feküdtem, ittam a forró teát, és ez nagyon sokat segített! Ha olyan vagy mint én, hogy nem szívesen szedsz gyógyszert, ezt a módszert kipróbálhatod. Jobbulást!
2018. okt. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Ugye azt tudod, hogy nem azért fázott meg, mert "nem volt képes felöltözni hiába beszéltünk neki"? Ilyen alapon nektek nem kellett volna megbetegedni, de nyilván egy vírus/baktérium fertőzte meg, aminek semmi köze a felöltözéshez.
2018. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!