Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kamillas ülōfürdõ nemiherpeszr...

Kamillas ülōfürdõ nemiherpeszre? Egyeb tánácsok, bevállt gyógymódok

Figyelt kérdés

Három napja megállapították hogy nemiherpeszem van. Fel is írt az orvos egy napi ötször szedős gyógyzsert plussz egy kenőcsöt. Elmentem a gyógyszerert, kértem krémet de nem volt az a fajta igy adtak egy másikat azt mondták jó ez is. Mikor hazamentem olvastam a betegtájékoztatóban hogy a kenôcs használata semmit sem ér ha mar megjelentek a hólyagok ami nekem megtörtént. Tegnap már olyan szinten fájt hogy két orán keresztül csak sírtam. Elmentem gyógyszertárba, kaptam egy kenôcsöt plussz ledocaint. Itthon bekentem ledocainnal ,par percig semmit nem ereztem, utana annyira fajt mint meg elotte soha ugyhogy visszamentem a nogyogyaszhoz. Ő annyit mondott hogy nem tud vele mit kezdeni és pár napig még biztos szenvedni fogok. Tegnap ota egy nagyon eros fajdalomcsillapitot szedek amit meg menstruációs görcsökre kaptam, az mintha segítene egy picit dde pisilni rettentő fájdalmas meg kádban is. Most próbáltam a kamilla fürdőt ami igazából saját ötletre jött es nem tudom hogy valójában segít e de elnyugtatott miközben ültem benne. Egy kicsit kétségbeesett vagyok mert nem szeretnék még “jó pár napot” így kibírni, ennél fájdalmasabb betegségem nem volt még. Esetleg valaki aki jártas ebben, megélte ezt az tudna valami tanácsot adni, kinek mik váltak be és hogy a kamilla segít-e valamit?


Előre is köszönöm a segítséget!



2018. okt. 7. 12:34
 1/6 Róbert911 válasza:
100%
olajfalevél, citromfű, kamilla tea keverékbe ülj, aztán teafaolajjal kend be, ha megszáradt a teafaolaj végül telviran krém. Orvostudomány szerint nem irtható ki a szervezetből de gyakorlatilag plazmagenerátor kezeléssel megszabadulhatsz tőle.
2018. okt. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, en most vagyok ebben benne. Ugyanigy szenvedek, ellehetetlenitette az utolso 3 napomat, biciklizni/gyalogolni sem tudok fajdalom nelkul, aludni csak hideg vizes borogatassal. szoval borzaszto.

Nekem a doki herpesin kremet es tablettat, illetve cns huvelykupot irt fel.

Holnap valtom ki, mindenkeppen beszamolok hogy segitett-e, vagy hogy a kesobbiekben lattam-e javulast.

Kitartast sorstars! :)

2018. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ismerős a téma, sajnos több mint 25 éve szenvedek ettől brutális - semmihez nem hasonlítható állapottól - genitalis herpesz kitörésektől. Évtizedek alatt szinte mindent végigpróbáltam (protokoll szerint) és a házipraktikákat (só, immunrendszer erősítése, jód, hidrogén-peroxid, cinkes paszta, fokhagyma, jegelés, clarasept spray, propilisz krém) de semmi nem volt olyan hatásos mint a Lysine (lizin). Nélkülözhetetlen aminosav egy herpesszel küzdő számára, mert a lizin az valóban segít lerövidíteni a kitörések idejét és számát + nincs akkora fájdalom.

Telviran és Herpesin tabit kaptam a kitörések ellen, de nekem ugyanúgy kijött a menses előtt vagy a peteérés idején.

2 év után feladtam a gyógyszerek szedesét, mert nem akartam a májamat és a vesémet tönkrevágni + semmit nem használt! Nekem nem, de van aki pozitív változást tapasztalt!


Ráadásul több százmillió ember szenved a HSV-től, de még soha senki nem gyógyult ki belőle.


Ragaszkodó és hűséges kis vírus, tökéletes és egygazdás :( azaz örökké veled marad.

Az idegeken, idegpályákon keresztül a bőr felszínére tör és osztódni kezd a sejtmagokban, így állandó körforgásban van és megújulva frissen újra és újra támad.

Ennyi idő alatt sem jöttem rá hogy mi aktiválja, de a hormonok és az étkezési szokások (cukor, tejtermék, gluten, kakaó, mogyoró) nagyban hozzájárul az ismétlődő és fájdalmas kitörésekhez.

Kerüld a magas ARGININ tartalmú ételeket és fogyassz inkább magas LIZIN tartalmú dolgokat.


Pár éve felröppent egy hír a HSV elleni vakcináról, de sajnos emverkísérletekben nem hozta a várt eredményt.

Marad a remény és az állandósult fájdalmas kitörés, ami szinte rendszeresen aktiválódik minden hónapban.

Van akinek csak évi 1-2x van kitörése, van akinek félévente..., nekem sajnos havonta kétszer és mint írtam több mint 25 éve!, pedig nem mondanám hogy egy egészségtelen életvitelem lenne. Soha nem dohányoztam, nem iszok alkoholt, nem kávézok és nem szedek gyógyszereket és alapjáraton egy energikus, vidám és örök optimista vagyok..., de ezzel az átkozott kis vírussal nem tudtam megbírkózni sajnos!


Ami nekem hatásos pár

éve az az L-Lysine és abból sem a kapszulás, hanem a por-os kiszerelés, mert abban nincs semmilyen adalék!

A NOW FOODS termékét használom, mert az cukor, só, keményítő, élesztő, búza, glutén, kukorica, szója, tej, tojás, mészhéjú állatok és tartósítószer-mentes és nem tartalmaz egyéb összetevőket!


Gyógyulgass és jó egészséget kívánok!



*az még érdekelne hogy melyik gyógyszert írta fel a dokid? Kívancsi vagyok hogy most mi a protokoll...

2018. okt. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

76%os vagyok

Eltelt egy honap, beszedtem az egesz dobozt, nekem nyomtalanul eltunt, es a fajdalom is elmult. Ugy tudom, ha egyszer megfertozodunk, nem lehet kigyogyulni belole es stressz hatasara barmikor kiujulhat. :( Ez szamunkra rossz hir, viszont legalabb mostmar tudom, mit kell tennem, hogy leroviditsem a fajdalmas napok szamat.

Igyekszem stresszmentesen elni, de harom muszak mellett nem konnyu, ahogy a valtozatos, egeszseges eletmod sem. :D

Remelem, az idelatogatoknak -es persze a kerdezonek- az elozo valaszolo es en, tudtunk hasznos tanacsokkal szolgalni. :)

2018. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld ☺️♥️ Ám már kigyógyultam belőle, rettegek a következő kitöréstől, de amint előjön mindenki tippjét végigpróbálom.
2018. nov. 30. 02:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt ugye némi úton lehet elkapni, együtt jár azzal h q pár másik fele megcsalt???
2021. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!