Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már vagy 2 hónapja tompán...

Már vagy 2 hónapja tompán hallok a fülemre és náthás is vagyok . Mit tegyek? (rendszeresen úszom )

Figyelt kérdés
Voltam fül- orr gégésznél de azt mondta semmi bajom .A fülemet tudom patintgatni , de attól sem lesz jobb .
2018. okt. 22. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Csinált hallás tesztet az orvos?

Ha ott rendesen hallottál akkor elküldött mrt-re, hogy megnézze, hogy minden ok-e a fejedben és a hallorészeddel?

Vagy csak bele nézetta füledbe és haza küldött?

2018. okt. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnézett , azt mondta ő nem lát semmit . De menjek el hallásvizsgálatra . Pont másnap utaztunk el ezért nem tudtam . Azóta nem mentem , mert részben hülyeségnek tartom.
2018. okt. 22. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:

????

Mit tartasz hülyeségnek?

Hogy ha nem hallasz rendesen akkor megakarják nézni, hogy miért is nem hallasz rendesen?

Nem értem egy hallás vizsgálat miér hülyeség?


Nekem volt olyan idöszak amikor nem értettem az emberek amit mondanak nekem. Elment hallás vizsgálatra és minden szuper volt, az orvos viszont elkezdte kérdezgetni milyen a munkám. A legstreszesebb idöszakban voltam, idegilek totál kivoltam. 1 hét szabadság után minden értettem.

2018. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mi a hülyeség egy hallásteszten? A kapott diagramból rengeteg dologra lehet következtetni. Ha a hallásteszt jó is, a diagramból akkor is látszik, hogy van-e valami rejtett baja a fülednek (gyulladás, daganat, ciszta, akármi), mert ezek szépen kirajzolódnak és ezek alapján jöhetnek a célzott vizsgálatok, ahogy az első is írta. Amikor engem hallásvizsgálatra küldtek, akkor másfél órán belül megvoltam vele és még aznap sikerült visszavinnem a leletet az orvosnak. Az nem indok, hogy másnap elutaztok, mert ez pikk-pakk megvan és az eredményt is rögtön megkapod, nem úgy mint egy laborvizsgálatnál. Azt írod 2 hónapja tompán hallasz, mégis elutasítod az orvosi diagnosztikát. Csak én nem értem?
2018. okt. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!