Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szét szed az ideg, mi ez?

Szét szed az ideg, mi ez?

Figyelt kérdés
Nos 19 éves fiú vagyok és olyan problémám akadt, hogy a tarkóm bal oldalán vagy egy méretes csomó. Kb 1,5 cm nagyságú lehet. Már korábban is ott volt, úgy kb 1,5 éve. De eddig nem nagyon figyeltem rá. Péntek este fürdés közben mondom megtapintom, hogy mi újság vele, erre mintha nőtt volna. Elkapott az ideg, hullámokban ver a víz. Tudniillik nagyon hipochonder vagyok. Fél éve, márciusban volt egy mandulaműtétem és előtte ugye vannak a vizsgálatok. Komplett vérvétel+vizelet vizsgálat. Mindent rendben találtak, nem volt semmi baj. A testemben sehol máshol nem tapintok semmilyen csomót, sehol az ég adta világon, csak itt. Nem izzadok éjszaka, nem vagy fáradékony, nem fogyok, egészséges vagyok mint a makk. Kihez forduljak? A háziorvosunk egy fsz, leszar mindenkit. Nagyon félek, hogy ez limfóma és már késő sajnos..

2018. okt. 23. 16:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Menj el újra dokihoz, nyugi.
2018. okt. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de félek.. mi van ha kiderül hogy limfóma.. megfogok halni
2018. okt. 23. 17:18
 3/15 anonim ***** válasza:

Akkor ne menj el, hanem rettegj tovabb, tudatlanul, ismeretleneket traktalva az elkepzelt betegseged reszleteivel.


Esetleg orvos helyett menj pszichologushoz.

2018. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy nem megyek dokihoz, csak rettentően fosok..
2018. okt. 23. 17:21
 5/15 anonim ***** válasza:

A háziorvosunk egy fsz, leszar mindenkit.

Menj el egy maszek orvoshoz. Sajnos nincsen más...De másfél évig nem érdekelt? Fura...

2018. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért mert nem tulajdonitottam neki nagy ügyet
2018. okt. 23. 18:50
 7/15 anonim ***** válasza:

az ott egy nyirokcsomó. nem limfoma. te tényleg nagyon hipochonder vagy. akkor nagyobbodnak meg, ha lappang benned valami fertőzés. de akár egy rossz fog is okozhatja. sőt ha herpesz van a szádon akkor is beduzzadhat. azok a kis nyirokcsomók bármilyen apró elváltozásra azonnal reagálnak ugyanis ők segítenek abban hogy tisztuljon a szervezeted. logikus hogyha munkába állnak akkor meg is duzzadnak.

vissza a limfomahoz még egy kicsit. ha limfomad lenne most nem itt irogatnál, már rég kiderült volna mikor az orvosnál jártál. ja és nem egyetlen egy darab nyirokcsomód lenne duzzadt

2018. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
3 napja megvoltam fázva egy kicsit. Orrfolyas, kaparo holyagos torok
2018. okt. 23. 21:05
 9/15 anonim ***** válasza:
akkor meg is fejtettük. tehát beteg voltál. teljesen természetes ha bedurran a nyirokcsomó egy felső légúti fertőzésnél. nézz vissza rá 2 hét múlva, nem lesz már ott
2018. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De ez nem fog eltűnni. Másfél éve ott van
2018. okt. 23. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!