Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért is kell a köhögést...

Miért is kell a köhögést csillapítani?

Figyelt kérdés
Nem tök egészségtelen lent tartogatni azt a sok szutykot, hogy még több baci tobzódjon ki belőle a szövetek közé? Orvosi magyarázat?
2018. okt. 28. 12:07
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Nekem az ópiumértékesítésen kívül semmi eddig :D
2018. okt. 28. 12:09
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosi magyarázat az, hogy amikor valakinek kínzó száraz köhögése van akkor használhat köhögéscsillapítót a beteg ha úgy érzi. Amikor a köhögése hurutossá válik, akkor meg köptetőt adunk, hogy ami lent van az jöjjön is fel.
2018. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Minek csllapítsa basszus? Így soha nem fog neki felszakadni. Ez kínzás!!!!!!
2018. okt. 28. 12:11
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom kérdezés nélkül hogy mertek velem iloyet csinálni. Szarom le a száraz köhögést.- De a csillapítás miatt 3. napja baszik felszakadni aminek fel kéne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


nagyívben leszarom a köhögést. aki nem bír ki egy kis köhöügést, az az én szememben nem is ember hanem egy fűszál.

2018. okt. 28. 12:14
 5/21 A kérdező kommentje:
azt hittem, hogy az a m,ocskos szirup a köptető. dögöljön nmeg aki ilyeneket piacra dob. meg aki megveszi mert jaj nem szeret köhögni. meg aki felírja. bet5eg szemetek
2018. okt. 28. 12:15
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Neked is érdemes volt érdemi választ adni...
2018. okt. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
mindig is tudtam különben, hogy nem szabad semmit beszedni csak az antibiót. hát bejött :D
2018. okt. 28. 12:16
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Köhögni nem csak "szutyoktól" lehet és attól még, hogy rohadt sokat köhögsz, nem fogsz hamarabb meggyógyulni, tehát ebből a szempontból mellékes, hogy szeded-e vagy sem a köhögéscsillapítót. Egy elhúzódó köhögés pedig baromi fárasztó és nagyon megterheli a szervezetet. Látszik, hogy még soha nem köhögtél úgy igazán, hogy még levegőt venni se volt időd 2 köhögés közt, fulladtál és a szemed is bevérzett...
2018. okt. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
A száraz köhögést, amikor nem jön fel semmi, igenis kell csillapítani, azzal ugyanis csak begyullad a torkod.
2018. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
inkább az mint ez a szennyes vatta érzés a torkomban!!!! FÚJ. soha nem szedtem ilyet, most is akaratomon kívül és FEL VAGYOK HÁBORODVA. 3 napja vergődök és kaparom a torkom meg zokogok, te miről beszélsz???
2018. okt. 28. 12:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!