Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hirtelen ramtort a hasmenes...

Hirtelen ramtort a hasmenes es annyira rosszul lettem hogy majdnem elajultam kozben, mitol lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkan van ilyen hogy ez ramjon (ritkan jarok nagy wcre amugy azok is csak bogyok..) es ilyenkor elmegyek wc-re es nagyon kezd szurni a hasam es eloszor nem akar kijonni utana viszont rengeteg egyszerre (hasmenes) es nem jon ki minden hanem kisebb szunetekkel es szunetekben annyira gorcsol a hasam h menni sem tudtam sot felallni sem.Borzasztoan rossz erzes,most a foldon fekszem mar 1oraja kicsit jobb de ha felallok szur a hasam.Mitol lehet ez?
2018. nov. 8. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a baj mint irod hogy ritkán jársz wc-re.

EZ lehet attól hogy rossz kajákat eszel és azért BOGYÓ.

Ezen változtass hogy ha nem is minden nap, de minden másnap menni kell wc-re.

2018. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rostban gazdag gyümölcsöket, zöldségeket, ételeket fogyassz, és sok folyadékot.
2018. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!